Oksana Pikul-Jasaitienė pozavo romantiškoje fotosesijoje pajūryje: „Teko išsimaudyti su suknele“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-08 14:31
Liepą grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė atostogavo Palangoje – moteris ten vyko palaikyti savo sutuoktinio, krepšininko Simo Jasaičio, kuris dalyvavo Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjų treniruočių stovykloje. Kol vyras treniravosi žinoma moteris rado veiklos ir sau – pajūryje surengė itin romantišką ir vasarišką savo fotosesiją.

„Viešint pajūry mano draugė fotografė Aistė Navickaitė-Balčienė pasiūlė tiesiog pasilepinti saule ir pasidaryti asmeniniam albumui fotosesiją. Mielai sutikau, nes oras šią vasarą tikrai labai žaismingas ir geras, todėl pajūry praleisti laiką –  tikras malonumas“, – portalui Žmonės.lt sakė Oksana.

Atlikėja pušyne pozavo pasipuošusi ekstravagantiška juoda dizainerio Roberto Kalinkino suknele: drąsus ir užtikrintas O.Pikul-Jasaitienės žvilgsnis į tolį ir pasitikėjimas savimi sukūrė romantiškos, bet tuo pačiu ir tvirtos šiuolaikinės  moters įvaizdį.

Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr.
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr.

Nuotraukoms prie pačios jūros Oksana pasipuošė balta romantiška dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknele ir įkūnijo žavią svajoklę. Moteris pozavo ir vandenyje – brido per bangas, sėmė saujomis vandenį, juokėsi ar tiesiog užsimerkusi mėgavosi vandeniu ir saulės spinduliais.

O.Pikul-Jasaitienei pozavimas fotosesijai suteikė daug gerų emocijų – moteris tikino, kad pozuoti bičiulei buvo vienas malonumas, o ir suknelių bei gamtos grožis nuteikė nuotaikingai.

„Pozuojant teko ir jūroje išsimaudyti su suknele“, – juokėsi Oksana.

Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr.
Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai