Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalijo gimtadienio nuotraukomis: su savo draugėmis jautėsi tarsi vėl 18-os

Oksanos Pikul-Jasaitienės gimtadienio šventė / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-11 17:25
Sausio 10 dieną vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė minėjo savo 34-ąjį gimtadienį. Iškilmingos dienos rytą moteris sakė, kad vakare jaukiai vakarieniaus savo brangių draugių apsuptyje. Jau kitą dieną Oksana pasidalijo akimirkomis iš vakarėlio.

Oksana su draugėmis vakarienei išsirinko prabanga ir geru skoniu alsuojantį sostinės restoraną „La Provence“. Nuostabios gėlių dekoracijos nuklojo stalą, o juokas bei gražiausi linkėjimai – šypsena papuošė O. Pikul-Jasaitienės veidą.

INSTAGRAM nuotr.
INSTAGRAM nuotr.
INSTAGRAM nuotr.
INSTAGRAM nuotr.

„Bėgant metams išmokau vertinti tai, ką turiu. Dabar kiekvienas gimtadienis man atneša labai daug. Atvira širdimi priimu ateinančius metus. Mano pasaulyje jau kurį laiką tvyro ramybė. Jaučiuosi subrendusi ir tvirtai siekiu savo tikslo. Stengiuosi perduoti tą stiprybę sūnui Dominykui“, – portalui Žmonės.lt anksčiau pasakojo gimimo dieną švenčianti moteris.

Oksanos vakarėlyje apsilankė geriausios jos bičiulės, atvyko ir modelis Deimantė Andriuškaitė. Dėmesio skyrė visos draugės, su kuriomis Oksana palaiko artimus ryšius. Ir nors dėl daugelį suaugusiųjų kamuojančių šeimos reikalų ir darbų kartais sunku rasti laiko viena kitai, tačiau Oksanos gimtadienio šventė buvo šventas reikalas ir puiki proga susibėgti.

Moteris besidalydama nuotraukomis neslėpė, kad merginų vakarėlis ją privertė pasijusti tarsi 18-os metų. Anekdotai ir mergaitiški pokalbiai gimimo dieną pavertė nepamirštama, jaukia ir gražiausia metuose švente.

Vakarėlio akimirkos – fotogalerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai