Oksaną Pikul-Jasaitienę įbaugino žinutės iš Irako: „Tokie neramumai pasaulyje juk“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-18 09:41
Sicilijoje gyvenanti Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė nemalonaus siurprizo – telefone rado ne vieną žinutę iš nepažįstamo numerio, kuris, kaip paaiškėjo, yra iš Irako.

Nepažįstamojo žinučių Oksana sulaukė į savo asmeninį telefoną – pamačiusi nežinomą keistą numerį ji paieškojo internete, iš kur jis gali būti.

Paieška parodė nemaloniai netikėtą rezultatą – numeris iš Irako. Šių dienų teroristinių išpuolių fone tokios žinutės Oksanai sukėlė nerimą – socialiniame tinkle bičiulių ji klausė, ar jiems nėra nutikę ko nors panašaus.

Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė žinučių iš Irako
Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė žinučių iš Irako

„Galbūt kažkas irgi panašių žinučių gavo? Įvedus numerį į paiešką rodo Iraką! Užblokavau... Keista, iš kur numerius gauna! Tokie neramumai pasaulyje juk…“ – nerimo ir nesmagumo sulaukusi tokių žinučių neslėpė Oksana.

Į diskusiją įsilieję bičiuliai reagavo skirtingai – vieniems Oksanos atvejis pasirodė keliantis nerimą, o tuo tarpu kiti siūlė nekreipti dėmesio, nes, esą, tokios žinutės iš Irako – ne naujiena: keletas prisipažino jų gaunantis jau seniai ir negalintis atsikratyti šio keisto viruso.

Ar jums teko atsidurti tokioje ar panašioje situacijoje? Pasisakykite komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai