Oksana Pikul-Jasaitienė į jai mestą ledinio vandens iššūkį atsakė kitaip nei dauguma

Oksana Pikul-Jasaitienė / Aistės Navickaitės-Balčienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-22 09:23
Grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė priėmė radijo laidų vedėjo Vytenio Sinkevičiaus jai mestą ledinio vandens kibiro iššūkį (angl. „Ice Bucket Challenge“), tiesa – savaip.

„Gavau iššūkį iš Vytenio apsipilti šaltu lediniu vandeniu ir paremti užsienio fondą, tačiau už lango – dargana, šalta, artėja ruduo, ir norisi tiesiog išgerti šiltos arbatos puodelį.

Norėčiau paskatinti būtent taip atkreipti dėmesį į Lietuvos labdaros fondus. Aš renkuosi Rimanto Kaukėno labdaros fondą ir norėčiau jus pakviesti nusifotografuoti arba nusifilmuoti kažkokioj netikėtoj vietoj, kaip jūs geriate arbatą, ir tiesiog taip paremti savo pinigėliais kokį nors pasirinktą jūsų labdaros fondą“, – į kamerą kalbėjo O.Pikul, rankoje laikydama puodelį arbatos.

Tokią estafetę Oksana perdavė kolegei ir bičiulei Natalijai Bunkei, draugui Rimantui Kaukėnui, kolegėms iš grupės – Neringai Šiaudikytei, Vitai Jakutienei – bei bičiulėms Baibai Skurstenei, Liepai Mondeikaitei, Katažinai Zvonkuvienei, Monika Kvietkutei-Šedžiuvienei.

„Nepasididžiuok ir prisidėk prie gražios akcijos!“  – ragino žinoma moteris.

Vytenis Sinkevičius iššūkį buvo metęs Oksanai, Antanui Guogai ir premjerui Algirdui Butkevičiui.

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai