Oksana Pikul-Jasaitienė: „Galėčiau būti nominuota darbingiausios asmenybės kategorijoje“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-22 13:04
Sausio 21 dieną vykę pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2018“ visus trumpam subūrė į „Compensa“ koncertų salę Vilniuje. Netrūko geros nuotaikos, šypsenų ir intriguojančių garsenybių pasirodymų. Didžiausią dėmesį šį vakarą pasiglemžė vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė, kuri ryte konfliktavo su vyru, o vakare drąsiai žengė raudonu kilimu.

Sekmadienio ryte viešumoje pasirodė pranešimai, jog krepšininkas Simas Jasaitis apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje. Vyras buvo išvežtas į policijos komisariatą. Konflikto, kilusio žymioje šeimoje, nei viena iš pusių nekomentavo, tačiau vakare Oksana Pikul-Jasaitienė su gera bičiule Monika Kvietkute-Šedžiuviene iškėlusi galvą žengė raudonu kilimu.

Pasiteiravus Oksanos apie tai, kokia nominacija ir apdovanojimas ją pradžiugintų, ši atsakė, kad pati svarbiausia yra „Metų žmogaus“ kategorija. Čia išrinktieji varžosi ne tik dėl geriausio savo profesijos atstovo titulo, bet ir dėl gyvenimo nuopelnų. „Aš tikrai nepretenduoju į jokį iš apdovanojimų, tačiau juokais sakau, kad galėčiau būti nominuota darbingiausios asmenybės kategorijoje. Vienaip ar kitaip – jau esu apdovanota. Esu mama, dirbu makiažo srityje ir tai yra mano gyvenimas“, – kalbėjo Oksana.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šie apdovanojimai yra puiki proga praleisti laiką su savo merginomis. Džiaugiuosi dėl visų žmonių, kurie šiandien gaus apdovanojimus, manau, jog visi, kurie nominuoti – yra verti“, – sakė „Naujosios pupytės“ narė.

Moteris atviravo, kad dėl ryte kilusio skandalo ji abejojo, ar dalyvauti, tačiau pasirinkusi poziciją nekomentuoti asmeninių santykių atvyko praleisti laiko su draugais ir kolegomis. Iki galo apdovanojimuose neišbuvusi moteris skubėjo namo, kur jos laukė sūnus Dominykas.

Tiesa, Lietuvos žmonės susiskirstė į dvi barikadų puses. Vieni palaikė Oksaną, o kiti Simą Jasaitį. Iki šiol poros gyvenimas, atsidūręs po padidinamuoju stiklu, sukeldavo vien teigiamas emocijas. Atrodė, kad viskas jų šeimoje puiku, todėl daugumai šis konfliktas buvo tikras smūgis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama