Oksana Pikul-Jasaitienė dėl triskart sumažintos algos atsisakė vesti „Žvaigždžių dešimtuką“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-04-01 18:32
Televizijos žiūrovai TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ nebeišvys Oksanos Pikul-Jasaitienės. Laidą vedusi grupės „Naujos pupytės“ narė traukiasi iš televizijos eterio, praneša Žmonės.lt. Tiesa, ne dėl nėštumo, o dėl nesutarimų su laidos prodiuseriu.

„Man pasiūlė trigubai mažesnę algą, tai aš tiesiog nesutikau ir išėjau. Nesutinku dirbti tokiomis sąlygomis“, – Žmonės.lt sakė O.Pikul-Jasaitienė.

Pasak jos, toks sprendimas – gudri prodiuserių idėja taupyti laidos biudžetą nesamdant laidos vedėjo, o kaskart pakviečiant naują žmogų, kuris pristatomas kaip laidos svečias. „Jie kviečia visus bandymams, o iš tiesų išnaudoja nemokamam eteriui“, – pasakojo O.Pikul-Jasaitienė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Žmonės.lt primena, kad nuo Naujųjų metų į televiziją grįžusi O.Pikul-Jasaitienė neslėpė džiaugsmo. Tačiau dabar apmaudo dėl įvykusių pokyčių Oksana sako nejaučianti. Esą nemaloniausia yra tai, kad sprendimo apie sumažinamą algą sulaukė būdama beveik septintą mėnesį nėščia.

„Ar aš taip pasielgčiau su besilaukiančia moterimi? Tikrai ne. Iki sezono galo liko pora mėnesių. Manau, kad mano vietoje kita besilaukianti moteris irgi pasijustų labai nesmagiai. Būčiau dirbusi iki sezono pabaigos, tačiau ne už trigubai mažesnį atlyginimą. Nusprendžiau, geriau aš pasitrauksiu, nei dirbsiu už mažesnius pinigus“, – sakė ji.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Žmonės.lt susisiekė su laidos prodiuseriu Kristupu Krivicku. Pasak jo, laida, kaip ir visa televizija, yra pramoginė, orientuota į žiūrovą, todėl čia siekiama informaciją pateikti kuo patraukliau ir įdomiau.

Paklaustas apie O.Pikul-Jasaitienės sumažintą honorarą, K.Krivickas užsiminė, kad vedėjos atlyginimas ir keičiama laidos koncepcija – niekaip nesusiję.

Nuo šiol kiekvienos laidos vedėjai bus parenkami pagal laidos temą. Pavyzdžiui, laidoje apie didžiausius amžiaus skirtumus tarp porų žiūrovai galės išvysti Vitalijų Cololo ir Raisą Šarkienę, o iškiliausių krūtinių dešimtuką pristatys Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva.

„Laidos formatas nuolat keičiasi nelaukiant jokių sezono pradžių ar pabaigų. Vienas ciklas buvo po Naujų metų, vėliau buvo pauzė, o dabar vėl naujas ciklas“, – sakė K.Krivickas.

„Žvaigždžių dešimtuką“ yra vedę Marius Mačiulis, Ramūnas Rudokas, vėliau – Džiugas Siaurusaitis, Dileta Meškaitė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama