Oksana Pikul-Jasaitienė dalyvauja tarptautiniame konkurse, kurio prizas – tiesiog įspūdingas

Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Oksana Pikul-Jasaitienė antradienio vakarą savo feisbuko paskyroje pasidalijo nuoroda su prašymu – anglų ir lietuvių kalbomis – už ją balsuoti. Atlikėja dalyvauja „Miss Jetset Mag“ organizuojamame gražuolių konkurse, kurio pagrindinis prizas – 50 tūkst. JAV dolerių (virš 40 tūkst. Eur). Nugalėtoja taip pat atsidurs ant „Jetset“ žurnalo viršelio.

Oksana konkurse pristatoma kaip „Lietuvos vieša figūra, laiminga ir drąsi moteris“. Jos anketą rasite čia.

Prie balsavimo rašoma, kad „ieškome naujo viršelio modelio, kuris sektų A lygio žvaigždžių pėdomis, tokių kaip Scarlett Johansson, Halle Berry ir Jennifer Lopez, ir būtų pristatytas žurnalo viršelyje.“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Straipsnio rašymo akimirką Oksana savo grupėje („International“ – „Tarptautinė“) užėmė ketvirtąją vietą. Grupių daug, kiekvieną jų sudaro po keliasdešimt moterų, taigi konkurencija tikrai didelė.

Balsuoti galima iki trečiadienio.

„Dalis lengvai atėjusių pinigų būtinai turi būti skirta labdarai. Kitus panaudočiau mokslams“, – atlikėja teigė „Delfi“, paklausta, kur išleistų laimėtus pinigus.

Oksana teigė sulaukusi šio pasiūlymo dalyvauti konkurse dar sausio dešimtąją, per savo gimtadienį. Tuo metu ji buvo geros nuotaikos, todėl sutiko užpildyti anketą, nieko nesitikėdama.

Skaitykite daugiau