Oksana Pikul atsikirto Agnei Jagelavičiūtei: „Kultūros stoka ar šizofrenijos apraiška?“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-25 11:38
Pirmadienį internete užvirusi karšta diskusija, į kurią įsitraukė Agnė Jagelavičiūtė ir „Naujų pupyčių“ narė Neringa Šiaudikytė, antradienį tęsiasi toliau. Į stilistės A.Jagelavičiūtės komentarą sureagavo ir jai atsikirto „Naujų pupyčių“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė.

Žmonės.lt pirmadienį rašė, kad stilistė Agnė Jagelavičiūtė, savo pirmagimį sūnų pavadinusi mylimo tėvo Leono vardu, socialiniame tinkle išliejo širdį apie skaudžią netektį. Stilistės emocijas išprovokavo pastarųjų dienų naujienos apie tai, kad kelios buvusios „Olialia“ mergaitės palaiko artimus santykius su nusikalstamos gaujos nariais.

Antradienio rytą į minėtą Agnės komentarą sureagavo Oksana Pikul-Jasaitienė.

„Kai žmogui nėra nieko švento... Absoliučiai nieko... Kai mėn. kūdikis ant rankų, vis dar iš burnos byra purvas... Nelaiminga moteris... Lietuviškoji apraiška: imkim visi kartu ir nekęskim, nes mylėti neišmokinti... Ir karo nereikia bijoti, nes anksčiau laiko patys save sunaikinsime. Kultūros stoka ar šizofrenijos apraiška?

Tik nesakykit, kad tokiu būdu vis dar piarą darosi. Nes tai nuskambėjo apgailėtinai... Neringa nekalta, kad turi tėvą ir gražią šeimą, kaip ir Skaistė, kuri neturi nieko bendro su tuo žmogum... „Urodės“????? Kas tai??? „Buvusių prostitučių grupė“????? Ir jos šizofreniškus pasisakymus skaito tūkst. žmonių! Aš nebeturiu komentarų... Dar gal susitikusi mieste duos į snukį Skaistei ar Neringai ši moterėlė? Jūs tikri, kad jai yra viskas gerai su psichika ir sveikata?“ – klausė socialiniame tinkle Oksana Pikul-Jasaitienė.

Taip pat skaitykite: Oksana Pikul-Jasaitienė: „Jokie skandalai „pupytėms“ nepakenks“

Pirmadienį socialiniame tinkle Agnė Jagelavičiūtė rašė:

„Gerai, o dabar tiesiai šviesiai: Leonas Jagelavičius, 35-erių metų, nuostabus šeimos vyras, mylintis mano tėtis, sveikas, drąsus, kūrybingas žmogus, o, deja, ir verslininkas buvo byta per galvą „pamokytas“, jog reikia mokėti duoklę nesispyriojant, kad kiti neabejotų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Niekas jo užmušti nenorėjo. Tik truputį netyčia persistengė ir štai, tu atostogauji su tėčiu, miela Neringa Šiaudikyte (kodėl paminėta Neringa, skaitykite čia – red. past.), o aš jo neturėjau, aš niekada jo nesupažindinsiu su savo sūnum ir jau 20 metų aš Kalėdas sutinku be jo.

Ir dabar tu man paaiškink, kad „šūdmaišis (buvęs „Agurkinių“ gaujos narys Aurelijus Perminas, pravarde Šūdmaišis – red. past.) juk čia ne prie ko“ ir, kad labai smagu žavėtis grupės draugių rankinukais, pirktais už vaikų ašaras. Urodės, jūs, net ne žmonės, aš jums pasakysiu. Ir bėkit į teismą visu būriu su šūdais ir maišais“, – socialiniame tinkle atvirai nuoskaudą išliejo A.Jagelavičiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai