Oksana Pikul – apie auksinių vestuvių metines su Simu Jasaičiu: „Ko gero, nebus“

Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio vestuvės / Gretos Skaraitienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė dar prieš kurį laiką dalyvavo laidoje „Kaukės“, pasislėpusi po ryškiai raudona Lūpų kauke. Kaip teigia Oksana, šis šou buvo vienas geriausių, kuriuose jai teko dalyvauti.

„Kaukių“ projektas man labai patiko. Nerealus dalykas. Vienas dalykas yra stebėti iš šalies, kitas dalykas – jame dalyvauti. Visa ta didelė kompanija, atmosfera, kaip vyksta viduje, tai iš tiesų užburia. Visas tas slaptumas. Paslaptį padėjo išlaikyti griežtos sutartys, tai nori nenori, teko jų laikytis“, – pasakojo Oksana.

Kadangi laida reikalavo itin didelio slaptumo, dainininkė jo sąžiningai laikėsi, tačiau atskleidė, kad iš artimiausių žmonių sulaukė įtarimų, kodėl taip vėlai grįžta į namus.

„Visiems sakiau, kad dirbu. Ir šiaip, esu darboholikė, todėl man pasislėpti ar pabėgti išties nėra sudėtinga, nes aš viską galiu suversti darbui. Vyrą gal paprasčiau būtų apgudrauti, tačiau mama nuolat įtariai klausinėjo kodėl aš taip vėlai grįžtu ir ar tikrai buvau darbe“, – laidoje „Šeškinės 20“ juoko neslėpė Oksana Pikul.

Oksana Pikul-Jasaitienė / LNK nuotr.

Žavi, nepriekaištingos išvaizdos moteris atviravo ir apie plastines operacijas. Anot jos, tai nėra naujovė ir kartais plastikos chirurgai gali ne tik padailinti kūno ar veido formas, bet tai gali būti naudinga ir sveikatai. Taip pat laidos viešnia atskleidė ir savo sutuoktinio Simo Jasaičio požiūrį į jos norus.

„Simas į plastines operacijas reaguoja natūraliai. Prieš 10 metų požiūris buvo pakankamai griežtas ir, sakyčiau, netgi piktas. Šiais laikais tai yra ne tik grožio ar estetikos klausimas, bet kartais net ir sveikatos. Nemanau, kad operacijos yra kažkas vau. Aš pati savo kūno šeimininkė ir tikrai pati jaučiu, ko man reikia. Su metais pamatai pokyčius, kurie tau trukdo“, – nuomone dalinosi O.Pikul-Jasaitienė.

Oksana Pikul-Jasaitienė laidoje „Šeškinės 20“ / LNK nuotr.

Prieš daugiau nei aštuonerius metus meilės žiedais apsimainę ir ką tik bronzines vestuvių metines paminėję Oksana Pikul ir krepšininkas Simas Jasaitis užminė mįslę. Vizažo meistrė atviravo apie savo asmeninį gyvenimą ir vienu teiginiu pribloškė laidos vedėjus. Paklausta apie auksines vestuvių metines, pateikė netikėtą atsakymą.

„Jau atšventėte bronzines vestuves su Simu. Tai ar bus auksinės?“ – teiravosi D.Siaurusaitis.

„Ko gero, nebus“, – atrėžė Oksana.

„Kodėl taip sakai, galvoji, kad numirsite?“, – nustebęs klausė Džiugas.

„Ne, ne, bet negali žinoti ar skaičiuoti“, – aptakiai atsakė O.Pikul-Jasaitienė.

Laida „Šeškinės 20“ – trečiadienį, 20 val., per LNK.

Fotogalerija: 

Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio vestuvės (101 nuotr.)
+95
Skaitykite daugiau