Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi grįžo į Lietuvą: „Visur gerai, bet namie geriausia“

Oksanos ir Simos Jasaičių sūnus Dominykas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-03 12:13
Beveik metus Sicilijoje praleidę Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi Dominyku grįžo į Lietuvą. Žmonės.lt Oksana sakė, kad su šeima į Vilnių parskrido gegužės 1-ąją.

„Grįžome su gera nuotaika ir šypsena. Nusileidus lėktuvui mus pasitiko mano mama, pavakarieniavome, tuomet mažylį supažindinome su naujais namais. O pirmadienį su Mamos diena sveikinome ir Simo mamą“, – Žmonės.lt sakė į Lietuvą grįžusi Oksana.

Oksana pasakojo, kad jų šeima nusiteikusi ypač pozityviai ir juokavo, kad net didelės kainos Lietuvoje nesugadins puikios jų nuotaikos.

„Liko labai daug buitinių reikalų, kuriuos po truputį stengiamės tvarkyti, bet grįžti į Lietuvą yra tikrai šaunu. Ne veltui sakau, kad visur gerai, bet namie geriausia. Esame labai pozityvūs lietuviai, negąsdina net didelės kainos“, – džiaugėsi O.Pikul-Jasaitienė.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Oksana pasakojo, kad prisitaikyti prie Lietuvos klimato nėra sunku, nes oras už lango tikrai džiugina.

„Saugome mažylį, nes jis pripratęs prie kiek kitokio oro, bet į Lietuvą mes parvežėme puikų orą, ar ne? Čia dabar gaivu, gera ir tikrai nešalta. Labai džiaugiamės, kad grįžome į pati gražiausią metų laiką Lietuvoje, kuomet viskas žydi ir žaliuoja“, – teigė O.Pikul-Jasaitienė.

Oksana ir Simas Jasaičiai į Lietuvą grįžo pasibaigus krepšinio sezonui Italijos krepšinio klube „Orlandinos Basket“, kuriame žaidė Simas Jasaitis.

„Truputį gaila palikti Siciliją…“ – sakė Oksana. Bet ji pripažino, kad nepaisant kitokio klimato, gimtinėje vis tiek yra geriausia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmoji Oksanos Pikul-Jasaitienės Motinos diena: „Sūnaus apkabinimas – geriausia dovana“

Oksana teigė, kad Lietuvoje užsibūti nežada ir jeigu pavyks, iškeliaus jau rudenį.

„Jeigu viskas bus gerai, kitąmet vėl iškeliausime, nes Simas jau turi pasiūlymų. O dabar su paaugusiu mažyliu ir gera nuotaika vasarą praleisime Lietuvoje“, – teigė O.Pikul.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama