Oksana ir Simas Jasaičiai džiaugiasi tėvyste – sūnui Dominykui suėjo mėnuo: „Jis – mūsų viršininkas“

Oksanos ir Simo Jasaičių sūnui Dominykui suėjo mėnuo / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-14 18:37
Oksanos ir Simo Jasaičių namuose – maža, bet graži šventė. Jų sūnui Dominykui – mėnuo.

Motinyste besidžiaugiaunti Oksana šia žinia pasidalino ir socialinio tinklo erdvėje. Ji paviešino nuotrauką, kurioje sėdėdama supamame pintame krėsle ant rankų laiko mažylį.

„1 mėn. meilė su mumis“, – po įamžinta akimirka rašė ji. Ši nuotrauka netruko sulaukti daugybės Oksanos gerbėjų sveikinimų.

„Nepastebėsite, kaip tuoj metukai bus“, – įrašą pakomentavo viena komentatorė. Tačiau pirmojo gimtadienio Dominykui dar teks palūkėti. O jį veikiausiai jis sutiks ne Lietuvoje.

Oksana ir Simas jau netrukus pakels sparnus į saulėtąją Siciliją. Ten naują sezoną krepšininkas atstovaus Italijos krepšinio ekipai „Orlandina Basket“. Šeima planuoja įsikurti Kapo d'Orlando miestelyje.

Tačiau šeima vyks atskirai. Pirmiausia iškeliaus Simas, o Oksana su sūnumi atskris vėliau, kol kas Dominykui dar reikia ūgtelėti ir sustiprėti, be to, jo laukia keli skiepai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul su ką tik gimusiu sūnumi išsikrausto į Siciliją, kur žais Simas Jasaitis

„Gal pasikartosiu, bet vis dar esu euforijoje. Stebime savo vaikelį, matome, kaip leliukas keičiasi, kaip auga – tai nuostabu“, – Žmonės.lt sakė Oksana.

Pasak jos, Dominykas – ne pats ramiausias vaikas. „Jis, nors ir dar mažas, bet labai vyriškas, tvirtas, tikras vyriokas, mūsų viršininkas. Gyvename pagal to viršininko planus, jo ritmą, jis reguliuoja visus darbų grafikus. Bet mes mėgaujamės“, – kalbėjo Oksana.

Neretai tėvams tenka keltis naktimis, tačiau jiedu su Simu dalinasi ne tik džiaugsmais, bet ir rūpesčiais – berniuką augina ir prižiūri kartu.

„Tėtis padeda šimtu procentų. Kartu čiūčiuoja, migdo, pampersus keičia. Įdeda daug širdies ir darbo kartu auginat lėliuką. Jis – Tėvelis iš didžiosios raidės, ir man pailsėti leidžia, kai mato, kad jau pervargusi“, – pasakojo ji.

Šiandien Oksana sako, kad vienintelis dalykas, kurį auginant mažą vaiką sunku pakelti – bemiegės naktys. „Nesitikėjau, kad bus taip sunku, bet nieko, įvertinsiu, koks tai sunkus darbas. Esu dėkinga savo mamai, ji labai padeda“, – džiaugėsi Oksana.

Ji užsiminė jau galvojanti ir apie antrą atžalą. „Labai dažnai pasvajoju. Esu labai už, norėčiau. Mėgavausi nėštumu, jaučiuosi puikiai, mielai pakartočiau. Ar tai būtų mergaitė, ar berniukas – jokio skirtumo. Nors ir penki tokie gali būti“, – juokėsi ji.

Žmonės.lt primena, kad atlikėja, grupės „Naujos pupytės“ narė ir krepšininkas susituokė 2013 metų liepą. Sūnui Dominykas gimė po poros metų, liepos 14 dieną.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama