OG Version koncerte – ir mylimoji K.Meschino: „Ji mane lydi į visus pasirodymus“

OG Version koncerto klausėsi ir Karolina Meschino, ir Danas Rapšys
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-12 09:13
„Karolina mane lydi į visus koncertus. Ji – didžiausia mano muzikos gerbėja. Kaip ir mūsų mamos, kurios atvyksta į didesnius pasirodymus“, – Žmonės.lt sakė jaunosios kartos dievaitis, reperis Dominykas Ježerys-OG Version, šeštadienio vakarą koncertavęs Kaune.

Jis gimtajame Kaune, renginių erdvėje „Pakrantė“, surengė didžiausią, koks tik šiuo metu leidžiamas, koncertą. Atlikėjas neslepia – mažiau nei per parą parduoti visus bilietus jam pavyko ne tik dėl gerbėjų noro gyvai išgirsti ką tik išleisto albumo dainas, bet ir mylimosios, socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino dėka. 

„Artimieji mane dabar labai palaiko. Ypač po tos ne itin malonios išsiskyrimo istorijos su grupe, su kuria koncertavau netrumpą laiką“, – apie bendrų projektų nutraukimą su „Flying Saucer Gang“ kolektyvu sakė OG Version.

Nors daug visuomenės dėmesio sulaukęs nutikimas, pasak reperio, jam kelia vis mažiau skausmo, pamiršti gyvenimo pamokų jis neketina.

„Mes su Karolina sutariame puikiai. Ir neabejoju – kuo žmonėms sunkiau būti kartu, kuo jiems tenka daugiau iššūkių, tuo stipresni jų santykiai“, – patikino OG Version.

OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.

Dabar atlikėjo prioritetų sąraše – naujojo albumo pristatymo koncertai. Didieji suplanuoti Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Karklėje. Vasaros koncertų ciklą vainikuos rugpjūčio 30 d. Kaune, „Pakrantėje“ vyksiantis pasirodymas. Abiems koncertams Kaune techninius sprendimus kuria „Showart“ komanda – kiekvienai dainai ir jos nuotaikai paryškinti pritaikytos skirtingų spalvų šviesos bei choreografija.

„Jame bus dar daugiau garso, naujų techninių sprendimų ir kūrybos“, – sakė reperis.  

OG Version naujausias kūrybos rinkinys „Motyvacijos tikslai“, į kurį pateko dvylika iš daugiau nei 40 atrinktų dainų, muzikos kanaluose pasirodė prieš maždaug tris savaites ir jau surinko apie milijoną perklausų. 

Kalbėdamas apie naująjį albumą, OG Version pasakojo, jog jame – dvylika skirtingų nuotaikų, gimusių spontaniškai. Reperis patikino nė vienos iš šių dainų tekstų neužsirašęs – tiesiog tiesiai į mikrofoną sudainavęs tai, kaip tuo metu jautėsi. 

Būtent šios dainos ir dar kiti, anksčiau parašyti, bet didžiulę publikos meilę užsitarnavę kūriniai šeštadienio vakarą skambėjo „Pakrantėje“. 

OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.

D. Ježerio-OG Version teigimu, koncertuoti gimtajame mieste – tai tarsi žaisti krepšinį nuosavoje aikštelėje. Klausantiems hiphoperio kūrinys nėra paslaptis, jog jis augo bene didžiausiame Kauno mikrorajone Šilainiuose – šis pavadinimas minimas ne vienoje atlikėjo dainoje. 

„Gyvendamas Šilainiuose pradėjau kurti. Tiesa, iš pradžių svajojau būti krepšininku. Sportavau maždaug septynis metus, bet, dėl sveikatos sutrikimų, mano krūvis buvo sumažintas perpus. Nebuvo galimybių aktyviau treniruotis, neliko motyvacijos. Kokius keturis metus apskritai nežinojau, ką veiksiu, kol kartą neįsigijau mikrofono ir muzikos kūrimo įrangos. Taip viskas ir prasidėjo“, – sakė prieš kelis metus į garsų pasaulį pasinėręs OG Version. 

OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
OG Version koncertas Kaune/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.

Šią žiemą į šauktinių sąrašą patekęs D. Ježerys iš  jo po maždaug savaitės išnyko. Muzikantas svarsto – gal šaukimo į kariuomenę komisija patikrino jo ligos istoriją, o gal išsiaiškino, kad jis tebėra Vytauto Didžiojo universiteto studentų sąraše.

„Šių metų pradžia buvo įdomi ir dėl daugelio kitų dalykų. Ėmiau gyventi dviejuose miestuose – Kaune ir Vilniuje. Po kelionės į Kaliforniją ir Barbadosą su Karolina gimtadienius atšventėme karantine – tad, išvyka mums tapo tarsi dovana“, – sakė tą pačią dieną, kovo 20 d., su mylimąja gimęs OG Version. 

Grįžusiu koncertiniu gyvenimu besidžiaugiantis atlikėjas patikino – muzika jo ateities planuose užima reikšmingą vietą. Jis su nekantrumu laukia rugpjūčio 15 d. pasirodymo pagrindinėje Karklės festivalio scenoje ir planuojama, kad OG Version kitąmet galėtų apšildyti karščiausio pajūrio renginio žvaigždę Denzel Curry. 

Naujausi straipsniai