OG Version į apdovanojimų vakarą atlydėjo Karolina Meschino: „Labai juo didžiuojuosi“

Dominykas Ježeris-OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-27 19:37
Šeštadienį Kaune vykusių M.A.M.A. muzikos apdovanojimų nepraleido ir neseniai dukros susilaukę Dominykas Ježeris-OG Version ir Karolina Meschino. Akį traukiančia suknele pasipuošusi Karolina šypsojosi, kad šio vakaro labai laukė – ceremonijoje norėjo palaikyti ne vienam apdovanojimui nominuotą mylimąjį.

Nuo 2017 metų vidurio  savo muzikinę karjerą pradėjęs OG Version Žmonės.lt pasakojo, jog M.A.M.A nominacijos net keturiose kategorijose – svarbus jo darbo įvertinimas.

„Tai – pirmas toks reikšmingas įvykis, susijęs su mano muzika“, – sakė OG Version.

Jis pajuokavo prieš M.A.M.A ceremoniją sulaukęs žinučių iš gerbėjų, jog prie bendro apdovanojimų įvertinimų komplekto trūko dar vienos detalės – metų albumo nominacijos.

„Taip sakė ir mano mama“, – šypsodamasis pridūrė pašnekovas. Pats Dominykas neišskyrė nė vienos nominacijos – visos jam vienodai svarbios.

„Jaučiuosi įvertintas apdovanojimų komisijos. Nes manęs niekas nepasodino kurti muzikos, manęs niekas neprodiusavo, niekas nesugalvojo mano „lyriksų“ ir tekstų, manęs niekas neišmokė kaip įrašinėti dainas... Viskas vyko nuo nulio. Todėl ši diena – tarsi vainikavimas to, ko siekiau“, – sakė OG Version.

OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.
OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.

Karolina neslėpė labai besididžiuojanti Dominyku.

„Iš tiesų, renginių buvau ir pasiilgusi, ir nepasiilgusi. Greičiausiai dar nebūčiau ėjusi į jokius renginius, bet labai norėjau palaikyti Dominyką. Jam tai yra vienas ypatingiausių vakarų. Labai didžiuojuosi juo“, – portalui Žmonės.lt sakė Karolina.

Karolina pasakojo, kad žengimui ant raudonojo kilimo ruošėsi visą dieną.

„Visą dieną ruošiausi, nes turiu dukrą, tai teko daryti maitinimo pertraukėles, buvo sunku suspėti, bet viskas įmanoma, kai nori“, – pasakojo mergina.

K.Meschino atskleidė, kad jos ir OG Version įvaizdžiu rūpinosi dizainerė Airida Skrickienė. Karolina šypsojosi, kad dizainerei teko gerokai paplušėti – Dominyko aprangą papuošė tūkstančiai kristalų.

„Mus puošė Airida Skrickienė. Kadangi ji yra iš Šiaulių, o mes iš Vilniaus, buvo linksma ir vaizdo įrašais, ir nuotraukomis dalintis, viską analizuoti, derinti per nuotolį. Airida pati savo rankomis užklijavo 6 tūkst. kristaliukų ant Dominyko kostiumo. Daug kas sako, kad jis atrodo kaip Michaelas Jacksonas“, – nusijuokė K.Meschino.

Prie D.Ježerio kristalų puikiai derėjo ir įspūdingas K.Meschino vėrinys, kurį ji pasiskolino iš mamos.

Dominykas Ježeris-OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.
Dominykas Ježeris-OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.

Karolina džiaugėsi turėdama galimybę žengti, kaip ji pati sako, išskirtinių apdovanojimų raudonuoju kilimu. O ką be mylimojo Dominyko čia palaiko?

„Negaliu nieko išskirti. Labai džiaugiuosi, kad šiais metais apdovanojimai yra labai atsigavę. Čia nominuota daug naujos kartos atlikėjų, visi pažįstami, labai visais didžiuojuosi. Visi nuostabūs“, – sakė ji.

Karolina šyptelėjo, kad šis vakaras kol kas yra vienintelis ir dėl kitos priežasties – ji dar niekada nebuvo taip ilgai buvusi be dukrelės Isabelle. Kol Karolina buvo Kaune, ją prižiūrėjo močiutė.

Naujausi straipsniai