Oficialu: teismas išskyrė Astą Stašaitytę ir Giedrių Masalskį

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas padėjo tašką Astos Stašaitytės (47) ir Giedriaus Masalskio (47) skyrybų byloje.

Anot naujienų portalo Delfi.lt, byla teisme buvo nagrinėjama bendru poros sutarimu. Apie tai, kad ruošiasi oficialiai nutraukti santykius pora pranešė praeitų metų gruodžio pradžioje. 

Giedrius ir Asta paliko identiškus įrašus savo socialinių tinklų paskyrose.

„Brangūs draugai ir visi, kam tai gali būti įdomu. Mes su (Giedrius nurodė Astos vardą – red. past.) nusprendėme skirtis. Nesugebėjome išsaugoti jausmų, abu nebematome prasmės būti kartu. Labai gaila.

Bet juk patyrėme daugybę neįkainojamų gyvenimo akimirkų drauge ir auginame du nuostabius sūnus. Labai prašome, padėkite mums patiems visa tai išgyventi ramybėje, neskaudindami komentarais ir užuojautomis, netrukdydami skambučiais ir klausimais.

Verčiau palaikykite mus, radusius drąsos ieškoti sprendimų, harmonijos sau ir vaikams. Ačiū.“, – feisbuko įrašuose rašė žinomi žmonės.

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė 2001 metais spalio mėnesį. Pora susipažino dirbdami toje pačioje radijo stotyje ir augina du sūnus – Danielių ir Emilį.

Skaitykite daugiau