Oficialu: teismas išskyrė Agnę Jagelavičiūtę ir Mantą Volkų

Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-26 13:41
Antradienio rytą Vilniaus apylinkės teismo sprendimu buvo nutraukta Agnės Jagelavičiūtės ir Manto Volkaus santuoka.

Kaip praneša naujienų portalas 15min.lt, pora skyrėsi bendru susitarimu, todėl santuokos nutraukimo procesas ilgai netruko. 

Primename, jog viešai apie savo santuokos pabaigą Agnė pranešė socialiniame tinkle rugpjūtį.

„Aš nežinau, kada ir kaip prasideda meilė. Ir kada ji baigiasi. Aš tikiu, kad meilė nesibaigia niekada.Tik tampa kitokia. Mes su Mantu nusprendėme, kad mūsų supratimas apie laimę yra labai skirtingas. Bet laimė, ji – svarbiausia. Net jei nebegalime jos suteikti vienas kitam. Priežasčių – galybė ir pas kiekvieną jos kitos, bet aš tikiu, kad du žmonės ir pradėti, ir baigti savo meilę turi dviese“, – tuomet kalbėjo Agnė Jagelavičiūtė.

Agnė Jagelavičiūtė/ Luko Griciaus nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė/ Luko Griciaus nuotr.

„Mantas, pirmą dieną kai susitikome man pasakė, kad niekada nebus viešumoje. Ir jis moka laikytis apsisprendimų kategoriškai. Taip ir darė. Mes niekada jūsų neprovokavome #tothemoonandback, todėl prašau ir toliau gerbti Manto teisę į privatumą. Mes nelaukėme žurnalistų vestuvėse, nelaukiame ir dabar. O pabaigai – aš nesuprantu, kodėl žmonės sako, kad jų santuoka, kai griūna, buvo nelaiminga. Manoji buvo laiminga nepaprastai. Laimės vardas – LEONAS ir tikiu, nors nebeesame pora, mes visada būsime šeima. Mantai, atsiprašau tavęs. Atleidžiu ir sakau AČIŪ. Už tai, kad buvau laiminga. Nes buvau. Ir be užuojautų.“

Agnė su Mantu vos po kelių mėnesių draugystės susituokė 2013-ųjų metų gruodžio devintąją Kėdainių civilinės metrikacijos skyriuje. Nors Agnė po vestuvių pasirinko vyro pavardę ir tapo Volkiene, kūrybinėje ir profesinėje veikloje ir toliau prisistatinėjo kaip Jagelavičiūtė. 
 
Šiandien jų santuoką bendru susitarimu nutraukė Vilniaus apylinkės teismas. Buvo susitarta dėl vaiko globos ir turto pasidalijimo.

Naujausi straipsniai