Oficialu: šįmet „Victoria's Secret“ šou nebus rengiamas

„Victoria's Secret“ šou / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-24 09:00
Po 23-ejus metus vykusių ištaigingų „Victoria's Secret“ mados namų pasirodymų, šiais metais podiumo šou yra atšaukiamas. Keletą mėnesių sklandžiusius gandus patvirtino mados namų atstovai.

Ketvirtadienį vienas iš įmonės akcininkų patvirtino, kad šiais metais vieno laukiamiausių metų renginio gerbėjai neišvys.

„Šou tęsime tuomet, kai išgryninsime naujas idėjas, – teigė Stuartas B. Burgdoerferis. – Mes suprantame, kad prekės ženklo komunikacija turi remtis emociniu turiniu, kuris yra svarbiausias. Šou buvo labai svarbus šio verslo elementas ir puikus laimėjimas. Dabar mes galvojome, kaip jį patobulinti ir pritraukti naujų klientų.“

Dar rugpjūčio pradžioje apie tai, kad garsiojo šou nebebus, prakalbo bene populiariausias „Victoria's secret“ modelis Shanina Shaik. 

„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.
„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.

„Deja, bet šiemet „Victoria's Secret“ šou neįvyks“, – sakė modelis. Nors konkrečių priežasčių, kodėl šįmet ant podiumo neišvysime „Victoria's Secret“ angelų manekenė tąkart nenurodė – ji atskleidė, kad šiuo metu vyksta prekės ženklo atnaujinimo darbai.

„Jie nori patobulinti prekės ženklą ir rasti naujų būdu, kaip sukurti geresnius pasirodymus. Juk tai – geriausias šou pasaulyje“, – teigė Sh. Shaik. 

„Victoria's Secret“ renginys pirmą kartą vyko dar 1995 metais.

Šiam šou surengti kasmet išleidžiama apie 12 mln. JAV dolerių. Tai yra žiūrimiausias metų renginys (įskaičiuojant TV ir interneto TV žiūrovus).

Dar 2018 metais „Victoria‘s Secret“ generalinė direktorė Jana Singer atsistatydino iš savo pareigų.

Viena iš priežasčių, dėl ko Jana Singer paliko postą, buvo bendrovės finansinis smukimas, tačiau prie viso šito prisidėjo ir įtaką dariusi viešųjų ryšių krizė, nuo kurios prekinis ženklas yra gan priklausomas. 

„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.
„Victoria's Secret“ šou / Vida press nuotr.

Marketingo direktorius Edas Razekas interviu su leidiniu „Vogue“ išdėstė „Victoria‘s Secret“ poziciją dėl galimų pasikeitimų apatinių drabužių pristatymuose. Kaip ir daugelis tikėjosi, „Victoria‘s Secret“ kompanija tuomet atsisakė į savo šou įtraukti translyčius ar plius dydžio modelius. Vis dėlto...gal jie nusprendė keistis?

Vienas po kito iš verslo giganto traukėsi podiumu žengę modeliai. Viena jų - Karlie Kloss, kuri dar 2015-aisiais nutraukė kontraktą su „Victoria'as Secret“. 

„Nusprendžiau atsisakyti dirbti su „Victoria's Secret“, nes supratau, kad taip, kaip ji vaizduoja moterį, nesutampa su mano požiūriu. Ir tai nėra ta žinutė, kurią norėčiau siųsti kitoms merginoms. Aš kitaip suprantu moters grožį“, – tikino modelis.

Tiesa, supermodelis 2017-aisiais buvo grįžęs į „Victoria's Secret“ ir žengė garsiuoju podiumu.

„Tuomet labai bijojau prarasti darbą, pasakydama, kad kažkas nėra man priimtina. Tačiau dabar itin savimi pasitikiu ir galiu drąsiai žengti podiumu bei išsakyti savo poziciją,“ – kalbėjo Karlie Kloss.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama