Oficialu: serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė kandidatuos į Niujorko gubernatorės postą

Cynthia Nixon / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-19 21:36
Po kelių mėnesių tylos ir išsisukinėjimo nuo tiesaus atsakymo, pirmadienį serialo „Seksas ir miestas“ aktorė Cynthia Nixon pranešė apie savo kandidatavimą į Niujorko gubernatorės postą.

Cynthia Nixon išgarsėjo Mirandos Hobs vaidmeniu televizijos seriale „Seksas ir miestas“. 2018 metais 51 metų moteris gali tapti rimta varžove dabartiniam Niujorko gubernatoriui Andrew Cuomo. Teigiama, kad jis planuoja į šį postą kandidatuoti jau trečiąjai kadencijai.

Moteris ir anksčiau svarstė galimybę eiti šias pareigas, tačiau oficialiai apie jos dalyvavimą, renkant Niujorko gubernatorių, iki šio nebuvo pranešta.

Jei C. Nixton laimėtų šiuos gubernatoriaus rinkimus – ji būtų pirmoji homoseksuali moteris istorijoje atsidūrusi tokiame poste.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Liberalių pažiūrų aktorė apie savo dalyvavimą gubernatoriaus rinkimuose pranešė tviteryje.

„Myliu Niujorką ir šiandiena pranešu apie savo kandidatūrą siekiant gubernatoriaus kėdės. Prisijunkite“, – rašė ji.

Anksčiau leidiniui „People“ C. Nixon yra sakiusi, kad iš širdies nori pakeisti dabartinę Niujorko vaikų mokyklose padėtį. Moteris aktyviai kovos, kad tarp turtingųjų ir vidutinio sluoksnio vaikų mokyklų neliktų tokios didžiulės atskirties. Dėl pastarosios ji kaltina dabartinį Niujorko gubenatorių Andrew Cuomo.

Taip pat C. Nixon pastebėjo, kad dažnai mes palaikome LGBT organizacijas ir ten esančius žmones, tačiau labai trūksta jų atstovų politikoje ir valdžioje. Ji bandys iš esmės pakeisti istoriją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai