Oficialu: po keturiolikos metų bendro gyvenimo išsiskyrė Johnny Deppas ir Vanessa Paradis

Vanessa Paradis ir Johnny Deppas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-20 07:45
Aktoriai Johnny Deppas ir Vanessa Paradis po keturiolikos metų bendro gyvenimo nutraukė artimus ryšius, pranešė naujienų agentūra „Reuters“.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pora išsiskyrė „bendru sutarimu“, pareiškė J.Deppo atstovas spaudai, paprašęs gerbti aktorių ir, ypač, jų vaikų teisę į asmeninį gyvenimą.

Pirmosios žinios apie tai, kad šeiminiai J.Deppo ir V.Paradis santykiai pateko į pavojų, bulvarinėje spaudoje pasirodė dar šių metų pradžioje, primena „Reuters“, tačiau viename iš gegužę duotų interviu J.Deppas paneigė gandus apie gresiantį išsiskyrimą.

49 metų J.Deppas ir 39 metų V.Paradis turi 13 metų dukrą Lily-Rose Melody ir 9 metų sūnų Johną „Jacką“ Christopherį. Šeima gyveno nuosavuose namuose Prancūzijoje, Los Andžele (JAV) ir nuosavoje saloje Karibų jūroje.

Kaip primena naujienų agentūra, J.Deppas ir V.Paradis pradėjo susitikinėti 1998 metais, kai aktorius išsiskyrė su britų supermodeliu Kate Moss. 2009 metais buvo skelbiama, kad J.Deppas ir V.Paradis ketina pagaliau susituokti, tačiau vestuvės taip ir neįvyko.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai