Oficialu: nutraukta Miley Cyrus ir Liamo Hemswortho santuoka

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-30 10:46
Rugpjūtį prasidėjęs aktorės bei dainininkės Miley Cyrus ir aktoriaus Liamo Hemswortho skyrybų procesas sulaukė atomazgos – pora oficialiai nebėra vyras ir žmona.

Kaip skelbia TMZ, Liamo ir Miley skyrybų procesas praėjo sklandžiai – pora prieš vestuves buvo sudariusi priešvedybinę sutartį, todėl ginčų dėl turto nekilo.

Kaip skelbia minėtas portalas, pagal susitarimą M. Cyrus atiteko ir poros augintiniai. 2018-aisiais Kūčių išvakarėse kuklioje ceremonijoje amžiną meilę vienas kitam prisiekę Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas po vos septynis mėnesius trukusios santuokos nusprendė, kad skyrybos jiems – geriausias sprendimas.

Miley Cyrus su tėvais / Socialinių tinklų nuotr.
Miley Cyrus su tėvais / Socialinių tinklų nuotr.

Romantiškus santykius pora puoselėjo apie dešimtmetį. Vestuvių ceremonija buvo slapta, joje dalyvavo tik sutuoktinių šeimos nariai ir artimiausi draugai. Pora amžiną meilę prisiekė savo namuose Frankline. 

Žinią apie poros sprendimą skirtis 2019-ųjų rugpjūtį patvirtino Miley atstovai spaudai, kurie prašė skyrybų procesą išgyvenčioms garsenybėms suteikti privatumo. 

„Liamas ir Miley nusprendė išsiskirti. Augdami ir keisdamiesi kaip partneriai bei asmenybės jie nusprendė, kad šiuo metu geriausias sprendimas yra susitelkti į save ir savo karjeras. Jie vis tiek nusprendė išlikti nuostabūs tėvai visiems gyvūnams, kuriuos augina su meile“, – „People“ pareiškė M. Cyrus atstovai.

Naujausi straipsniai