Oficialu: Lady Gaga ir Michaelas Polansky – pora

Lady Gaga ir Michaelas Polansky/Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-04 12:02
Pirmadienį JAV atlikėja Lady Gaga savo socialiniame tinkle pasidalijo fotografija su naujuoju širdies draugu Michaelu Polansky. Kartu jie praleido savaitgalį Majamyje.

33-ejų superžvaigždė su Michaelu Polansky porojuoma jau kurį laiką, kartu jie sutiko ir Naujuosius metus.


„Majamyje kaip reikiant pasilinksminome. Myliu savo mažuosius monstrus ir visus gerbėjus“, – rašė Lady Gaga šalia fotografijos.

Michaelas Polansky yra San Franciske įsikūrusios finansines paslaugas teikiančios įmonės „The Parker Group“ generalinis direktorius. 

Primename, kad tai pirmoji oficiali Lady Gagos draugystė po skyrybų su savo agentu Christiano Carino. Pora prieš beveik metus nutraukė sužadėtuves.

Tai buvo ne pirmosios nutrauktos sužadėtuvės. 2015 metais per Valentino dieną ji pasakė „taip“ aktoriui Taylorui Kinney ir užsimovė širdies formos „Lorraine Schwartz“ 6 karatų briliantą. Tačiau vestuvių diena neišaušo, nors su Tayloru jie buvo penkerius metus ir kartu nemažai išgyveno: palaidojo jo močiutę, Lady visus tuos metus kovojo su depresija, potrauminio šoko sindromu, fibromialgija (liga pasireiškia nuolatiniais skausmais, nuovargiu, prasta nuotaika, nerimu), prisipažino karjeros pradžioje susidūrusi su seksualine prievarta. 

Naujausi straipsniai