Jazzu ir Donny Montell ruošiasi muzikinei kovai

Jazzu ir Donny Montell / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-19 11:20
Visame pasaulyje populiarumo rekordus triuškinančios „Red Bull Soundclash“ kovos grįžta į Lietuvą – nepakartojamas muzikos reginys bus surengtas jau rugsėjo 8 d. dieną „Siemens“ arenoje Vilniuje. Didžiojoje scenoje vyksiančiame muzikos šou „Red Bull Soundclash 2017“ susigrums Jazzu ir Donny Montell. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad vieno įdomiausio šių metų renginio vedėjais bus visur spėjantys ir niekada nestabdantys Radistai – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

„Esame laimingi ir dėkojame už pasitikėjimą. Vesti šį renginį mums bus didžiulė garbė“, – sakė J.Nainys.

„Šios muzikos kovos yra vienas įspūdingiausių renginių pasaulyje. Džiaugiamės, kad prie į Lietuvą grįžtančio šou galėsime prisidėti ir mes“, – teigė R.Mackevičius.

Radistai, šį savaitgalį Obuolių saloje rengiantys didžiausią šalyje elektroninės muzikos festivalį „Betsafe Radistai Village‘17“, jau 10 metų yra vieno klausomiausio radijo šou autoriai ir žinomi TV laidų veidai. Radistams, be daugelio kitų renginių, buvo patikėta garbė vadovauti muzikos apdovanojimams „M.A.M.A.“. Neseniai Radistai DJ‘s pasirašė kontraktą su pasauliniu įrašų muzikos gigantu „Warner Music“ ir išleido pirmąjį singlą tarptautinėje rinkoje. J.Nainys ir R.Mackevičius, kuriuos socialiniuose tinkluose seka šimtai tūkstančių gerbėjų, kaip niekas kitas sugeba stebinti, džiuginti ir skleisti pozityvią energiją.

„Red Bull Soundclash“ renginys pirmą kartą mūsų šalyje lankėsi prieš penkerius metus. 2012 m. vykusiame šou triumfavo M.Mikutavičius, kuris sugebėjo nugalėti repo grandus „G&G sindikatą“. Po penkerių metų pertraukos į Lietuvą grįžtančiame renginyje „Red Bull Soundclash 2017“ susitiks Jazzu ir Donny Montell.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Pagal pasaulines „Red Bull Soundclash“ taisykles pirmame raunde Jazzu ir Donny atliks savo dainas. Antrame raunde meistriškai vykdys dainų „perėmimą“. Trečiasis bus skirtas gerai žinomų hitų remiksams. Ketvirtame raunde Jazzu ir Donny į sceną žengs kartu su kviestinėmis žvaigždėmis, kurioms padedant sieks „Red Bull Soundclash 2017“ nugalėtojo titulo. Laimėtoją lems publika, kurios plojimų ir ovacijų keliamą triukšmą fiksuos itin tikslūs garso matuokliai.

Didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukęs „Red Bull Soundclash“ renginys vyksta daugelyje šalių. Renginiuose jau dalyvavo garsusis amerikiečių reperis Snoop Dogg, „Major Lazer“, „Metalheadz“, Magnetic Man, „Disclosure“, „Rudimental“, „Chase & Status“, „Shy FX“ „A$AP Mob“, Wiz Khalifa ir daugelis kitų ryškiausių muzikos žvaigždžių. 2014 m. „Red Bull Soundclash“ šou stebėjo per 20 tūkst., o pernai daugiau nei 40 tūkst. žiūrovų. Bilietai į šiuos renginius būna išgraibstomi per kelias dienas.

Rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje vyksiantį „Red Bull Soundclash 2017“ šou su Jazzu ir Donny Montell pristato „Red Bull“ ir didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. Daugiau informacijos: www.redbull.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai