Oficialu! Amal Clooney laukiasi dvynukų

George'as Clooney ir Amal Clooney
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį pasitvirtino kurį laiką sklandę gandai, kad žmogaus teisių advokatė Amal Clooney (39) ir jos sutuoktinis aktorius George'as Clooney (55) laukiasi dvynukų.

Žinią paskelbė laidos „The Talk“ vedėja Julie Chen.

„Beyonce nėra vienintelė superžvaigždė, kuri šiuo momentu laukiasi dvynių. Sveikinimai skrieja George'ui ir Amal Clooney!“ – pranešė Julie.

Ji patikino, kad dar sausio pabaigoje sulaukė patvirtinimo, jog vienos įtakingiausių pasaulio porų dvynukai turi gimti birželį.

Kalbos apie Amal nėštumą netilo jau kelias savaites. Gandus paskatino dar ir tai, kad pastaruoju metu stilingoji Amal ėmė rengtis apsmukusiais drabužiais.

Kiek anksčiau „In Touch“ skelbė, kad A.Clooney po širdimi nešioja mergaitę ir berniuką. Bent jau taip šiam leidiniui tvirtino Clooney šeimos draugai.

„Kai Amal ir George'as sužinojo, kad gims dvynukai, jie labai nustebo ir šiek tiek išsigando. Jie abu mano, kad ir su vienu vaiku sudėtinga.

Tačiau faktas, kad gims mergaitė ir berniukas, juos labai pradžiugino. Jie jaučiasi lyg laimėję loterijoje“, – sakė poros bičiulis.

2014-aisiais vestuves atšokusi pora iki šiol vaikų neturėjo.

George'as Clooney ir jo žmona žmona Amal Clooney (38 nuotr.)
+32

Skaitykite daugiau