Oficialiai paskelbti Monique ir Justino Jaručio muzikinės dvikovos vedėjai

Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-18 11:00
Paaiškėjo, kas ves „Žalgirio“ arenoje vyksiančią Moniqué ir Justino Jaručio muzikinę dvikovą. Vadovauti kovai pasiruošę radistas Rolandas Mackevičius ir aktorius Mantas Stonkus. Jie neslepia – scenoje konkuruos ir vedėjai.

„Esu labai sujaudintas, kad vėl galėsiu būti šios muzikos kovos vedėju. „Red Bull SoundClash“ renginiai visada išsiskiria aukšta kokybe, todėl džiaugiuosi, kad jau antrą kartą teks stoti už šio renginio vairo“, – sakė Rolandas Mackevičius. „Džiaugiuosi, kad į sceną lipsiu su Mantu Stonkumi. Nors dirbsime kaip komanda, tačiau abu sirgsime už savo favoritus. Ką gali žinoti, gal dvikova vyks ne tik tarp Monique ir Justino, bet ir tarp mūsų“.

„Džiaugiuosi, kad su Rolandu sulaukėme tokio pasitikėjimo – vesti šį renginį mums bus didžiulė garbė ir atsakomybė“, – teigė Mantas Stonkus.

Vedėjams talkins ir publiką užves garsiausios visų laikų Lietuvos hip-hop grupės „G&G Sindikatas“ didžėjus Artūras Matkevičius-DJ Mamania.

Paskutinį spalio mėnesio penktadienį „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiančiam „Red Bull SoundClash“ šou besiruošiantys Moniqué ir Justinas Jarutis susitiks keturiuose raunduose. Dvikova prasidės abiejų atlikėjų apšilimu. Vėliau abu dainininkai kovos „Perdainavimo“, „Perėmimo“, „Susirėmimo“ ir „Kviestinio svečio“ raunduose.

„Perdainavimo“ raunde kiekvienas dainininkas pristatys vieno ir to paties populiaraus hito versiją. „Perėmimo“ raunde sužinosime, kaip gerai atlikėjams seksis dainuoti vienas kito kūrinius. Raunde „Susirėmimas“ žinomos atlikėjų dainos nuskambės naujame muzikos žanre, pavyzdžiui country, reggae ar electro. Finaliniame „Kviestinio svečio“ raunde abu atlikėjai į sceną žengs su kviestinėmis žvaigždėmis.

Muzikinė kova pirmąkart mūsų šalyje buvo surengta 2012 m. Prieš aštuonerius metus kovojo nugalėtoju tapęs Marijus Mikutavičius ir grupė „G&G Sindikatas“. 2017 m. vykusioje muzikos dvikovoje susitiko nugalėjusi Jazzu ir Donny Montell.

Panašios kovos vyksta daugelyje pasaulio šalių. Jose jau dalyvavo Snoop Dogg, „Major Lazer“, „Metalheadz“, Magnetic Man, „Disclosure“, „Rudimental“, „Chase & Status“, „Shy FX“ „A$AP Mob“, Wiz Khalifa ir kitos muzikos žvaigždės.

Nepraleiskite istorinio dviejų populiariosios muzikos grandų Moniqué ir Justino Jaručio susitikimo, kuris vyks jau spalio 30 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Naujausi straipsniai