Oficialiai nutraukta Adrianos Limos ir krepšininko Marko Jaričiaus santuoka

Adriana Lima / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-16 10:42
„Victoria's Secret“ angelas Adriana Lima baigė skyrybų su krepšininku Marko Jaričiumi procesą ir dabar vėl oficialiai yra laisva.

Brazilų gražuolė ir serbų krepšininkas skirtingais keliais pasuko dar 2014-ųjų gegužę, po penkerių santuokos metų. Netrukus pora Niujorke pateikė prašymą oficialiai nutraukti jų santuoką.

Jie sutarė dėl skyrybų sąlygų, kurios pirmadienį buvo pateiktos Manhatano aukščiausiajam teismui. Nors dokumentai yra konfidencialūs, pranešama, kad „Victoria's Secret“ žvaigždei, kurios turtas vertinamas 65 mln. JAV dolerių, buvo suteiktos jos ir Marko Jaričiaus dviejų dukterų – šešerių Valentinos ir trejų metų Siennos – globos teisės.

Adrianos Limos advokatas Billas Beslow atsisakė komentuoti šią dienraščio „New York Post“ paskelbtą informaciją.

Manekenė, kuri 2002 metais buvo trumpai susižadėjusi su garsiu atlikėju Lenny Kravitzu, šiuo metu, manoma, neturi širdies draugo, nors anksčiau buvo nufotografuota Majamyje besibučiuojanti su paslaptingu tatuiruotu vyru.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Praėjusį mėnesį, artėjant Šv. Valentino dienai, Adriana Lima interviu laikraščiui „London Evening Standard“ atskleidė, kad romantiškiausią metų dieną praleis su savo mergaitėmis.

„Švęsiu su dviem ypatingais žmonėmis – savo dukromis Valentina ir Sienna“, – sakė ji.

Nors gražuolė brazilė šiuo metu nepalaiko romantiškų santykių su jokiu vyru, jai tikrai nestinga gerbėjų ir Adriana pripažįsta, kad jai vis dar būtų malonu gauti kažkokią mielą dovanėlę tokią ypatingą dieną.

„Manau, negauti dovanos būtų siaubinga, – sakė ji, ragindama potencialius gerbėjus nesnausti. – Būčiau dėkinga ir už šokoladinių saldainių dėžutę – tik nesėdėkite sudėję rankų!“ 

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai