Odos grožiui ir sveikatai – ekologiška kosmetika

Veido oda / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-24 08:59
Kiekvienos moters odos poreikiai yra skirtingi. Tačiau mus visas sieja troškimas, kad oda, ypač veido, būtų skaisti, lygi ir sveika. Tam reikalinga subalansuota mityba (vidinė odos priežiūra) ir odai tinkamos, kokybiškos priemonės (išorinė priežiūra).

Lentynos mirga nuo kosmetikos gausos, kiekvienas gamintojas siūlo savo priemones, naujos technologijos, nauji negirdėti technologiniai ingredientai skinasi kelią pasiūlymų jūroje. Dilema išlieka: rinktis amžių patikrintas, senovės išmintimi alsuojančias priemones ar stverti vis naują, tikintis trumpalaikio poveikio ir stebuklo?

Hortus Fratris nuotr.
Hortus Fratris nuotr.

„Hortus Fratris“ – vienuolių išminties, grožio ir sveikatos receptai

Kapucinų vienuoliai sugebėjo praskleisti didžiąją gamtos paslapčių knygą ir kai kurie nuostabūs grožio ir sveikatos receptai išliko iki mūsų dienų. Senovės išmintis, suderinta su šiuolaikinėmis kosmetikos gamybos technologijomis, sužibėjo naujomis spalvomis kosmetikos linijoje „Hortus Fratris“.

„Hortus Fratris“ produktų receptai sukurti vienuolių, labai gerai išmaniusių augalų teikiamą naudą ir jų tarpusavio sąveikos subtilybes. Augalai, esantys kosmetikos sudėtyje, – unikalūs, gyvybingi, neišskaidyti į sudedamąsias dalis, o būdami kartu dar labiau sustiprina vieni kitų poveikį odai.

Ši kosmetika – be dažiklių, neparfumuota, tinka net tiems, kurie kvapams jautriausi. Oda regeneruojama, giliai drėkinama, tampa skaisti, elastinga, atgauna jaunatvišką išvaizdą. Kosmetika puikiai rūpinasi oda, nepalikdama riebaus blizgesio.

Esame ne kartą girdėję, kad, panaudojus kokį nors kremą, jį būtina keisti kitu. Tik ne natūralią ar iš natūralių žaliavų pagamintą kosmetiką. Prie „Hortus Fratris“ kremo oda nepripranta, jį galima naudoti nuolat, nes vaistinių augalų ekstraktai suteikia postūmį, tai yra pažadina mūsų pačių ląsteles, kad vyktų natūralūs odos atsinaujinimo procesai ir gyvybinė veikla.

Hortus Fratris nuotr.
Hortus Fratris nuotr.

Drėgmės netekusi gali būti ir riebi oda. Tokios odos paviršius pleiskanoja, ją tempia, tačiau poros gali būti išsiplėtusios.

Maitinimas ar drėkinimas? Kas svarbiau? Maitinti ir drėkinti odą būtina ištisus metus, tačiau šylant orams odai svarbesnė ir reikalingesnė drėgmė, o šąlant – maitinimas. Ir visai nesvarbu, kokio tipo jūsų oda (sausa, riebi, mišri ar jautri) ir kokio amžiaus (jauna ar brandi). Daug moterų painioja sausą ir drėgmės netekusią odą. Drėgmės netekusi gali būti ir riebi oda. Tokios paviršius pleiskanoja, ją tempia, tačiau poros gali būti išsiplėtusios. Išties sausos odos požymiai – ji niekada neblizga, greičiau sensta, vysta, aiškiau matomos visos raukšlelės.

Jeigu dar neįsigijote tinkamo kremo, laikas atnaujinti savo kosmetinę – maitinamuosius kremus pakeisti drėkinamaisiais, taip pat kuo dažniau odą palepinti drėkinamosiomis procedūromis. Sausos ir drėgmės netekusios odos atgaiva – „Hortus Fratris“ drėkinamasis maitinamasis veido kremas. Nepakeičiama priemonė atšilus orams. Pasitepus kremu ryte, komforto pojūtis išlieka net 24 valandas!

Grožio priemonių gurmanėms, trokštančioms dar intensyvesnės priežiūros ir stipresnių pojūčių, „Hortus Fratris“ siūlo atsigaivinti veiksmingų drėkinamųjų priemonių serumo su Jericho rožėmis bei emulsijos su Jericho rožėmis kokteiliu.

Hortus Fratris nuotr.
Hortus Fratris nuotr.

Augalai, kaip ir žmonės, turi savo likimus...

Tikriausiai girdėjote apie dykumoje augančią Jericho rožę? Šis gamtos stebuklas, panašus į mažytį susiraizgiusių sudžiūvusių šakelių kamuoliuką, išgyvena be vandens ir dirvožemio ištisus amžius. Tereikia šlakelio vandens, ir ji pradeda žaliuoti ir skleistis! Lygiai taip pat ir stresų išvarginta išsausėjusi oda: užtepus šių priemonių, ji iškart sudrėkinama ir atjaunėja.

„Hortus Fratris“ kosmetikoje esama ir hialurono rūgšties, hamamelių bei bukų ekstraktų. Jos sudėtyje esančios aktyviosios paprastųjų bukų („amžinos jaunystės medžių“) pumpurų ekstrakto dalelės atkuria odos ląstelių gyvybingumą ir skatina atsinaujinimą bei suteikia odai tvirtumo, stangrumo, energijos.

Hamamelių ekstraktas gerina odos kraujotaką, hialurono rūgštis – puikiai drėkina ir gilesnius odos sluoksnius. Simondsijų aliejus odą maitina, drėkina, avokadų ir sviestmedžių – maitina bei saugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio.

Skamba drąsiai, tačiau „Hortus Fratris“ kosmetiką, skirtą jautriai odai, išbandžiusios moterys tvirtina, kad jų oda jau po kelių savaičių iš tikrųjų tapo lygesnė, stangresnė, skaistesnė ir švelnesnė.

Hortus Fratris nuotr.
Hortus Fratris nuotr.


„Hortus Fratris“ kosmetikos galima įsigyti parduotuvėse „Sarma“ ir „Juara“, „Eurovaistinėje“, „Camelios“, „Gintarinės“ ir „Norfos“ vaistinėse.

2017 05 25–06 14 kosmetikai „Hortus Fratris“ – 30 proc. nuolaida www.juara.lt ir parduotuvėse „Juara“.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai