Odontologijos ir grožio klinikoje – kaip SPA centre?

GOK klinika, kurios įspūdingą interjerą kūrė AiAi architektai / Donato Žvirblio nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Daugiau nei dvidešimt metų savo veiklą vykdančios grožio ir odontologijos klinikos GOK verslo vystymo vadovui Justinui Ubai svarbu, kad tiek pacientai, apsilankę klinikoje, tiek gydytojai savo darbo kabinetuose jaustųsi puikiai. Todėl daug dėmesio skiria ne tik pasaulinėms odontologijos naujovėms, moderniai įrangai, bet ir klinikos aplinkai bei bendrai atmosferai.

Moderniai įrengtuose, tačiau jaukiuose gydytojų kabinetuose, dirba geriausi šalyje odontologijos specialistai: burnos chirurgė Evelina Ginevičiūtė, burnos higienistės Ala Lialko Pladis ir Ūla Česnakavičiūtė, Estetinės odontologijos specialistės Rasa Makšimaitė ir Judita Karužienė, terapeutė Laura Mekšraitytė, periodontologė Greta  Aidukaitė, endodontės Indrė Mėlynavičienė ir Kristina Lukoševičienė ir grožio procedūrų meistrė, kosmetologė Jolanta Dičkienė, kuri atlieka veido odos puoselėjimo bei lazerines plaukelių šalinimo paslaugas. 

GOK klinikos periodontologė G.Aidukaitė neseniai Milane, Italijoje, mokėsi iš geriausių pasaulyje, tarptautinio pripažinimo sulaukusių, periodontologų. Specialistė teorinių žinių sėmėsi Milano universitete, o praktinę patirtį  bei įgijo pasaulyje pripažintose privačiose klinikose.

GOK klinika / Donato Žvirblio nuotr.

Visi odontologijos specialistai po vienu stogu 

GOK nuolat seka pasaulines odontologijos  tendencijas, domisi naujovėmis ir nuolat investuoja į odontologinės įrangos atnaujinimą bei specialistų kvalifikacijos kėlimą. Neseniai atsinaujinusi klinika praplėtė savo paslaugų asortimentą ir dabar savo pacientams siūlo kompleksinius odontologijos gydymo sprendimus.

Klinikoje atliekamos absoliučiai visos, odontologijos  procedūros:  pradedant  burnos higiena ir baigiant aukščiausio lygio, moderniausiais metodais atliekama dantų implantacija bei protezavimu.

„Būtent dėl to, kad mūsų klinikoje pacientai gautų absoliučiai visas paslaugas ir buvo priimtas sprendimas  plėstis. Dabar galime džiaugtis, kad galime pacientams suteikti visas tiek dantų taisymo, tiek gydymo paslaugas vienoje vietoje“, – sakė verslo plėtros vadovas. 

Pacientai jaučiasi tarsi SPA 

Moderni, tačiau jauki klinikos aplinka, interjero detalės  ir malonus dėmesys, kiekvienam pacientui leidžia pasijusti tarsi išskirtiniame butikiniame viešbutyje. Ypatingą ramybės ir jaukumo atmosferą kuria ir specialiai GOK sukurtas juodosios arbatos su citrina kvapas.

„Mūsų gydytojai nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu pacientu, todėl kiekvienas mūsų pacientas yra ramus ir saugus, nes žino, kad čia juo bus pasirūpinta nuo iki. Burnos higienos specialistė Ūla Česnakavičiūtė jau kuris laikas mūsų klinikoje atliekamą „dantų higieną“ vadina „dantų SPA“. Ši specialistė išties atlieka „dantų SPA“ – švelniai, jaukiai, pasitelkdama profesionalių aromaterapeutų specialiai parinktus, atsipalaidavimui skirtus kvapus“.

GOK klinika / Donato Žvirblio nuotr.

Išskirtinis dėmesys nėštukėms 

Nepaslaptis, jog nėštumo metu moterys būna itin  jautrios skausmui, medikamentas, kvapams, nori išvengti bet kokio streso, tačiau  joms itin svarbu rūpintis dantų higiena ir bendra dantų priežiūra. GOK plėtros vadovas džiaugiasi, kad klinikoje dirba gydytoja odontologė, kuri specializuojasi būtent nėštukių dantų gydymo srityje.

„Galime pasidžiaugti, kad mūsų klinikos pacientės net pačiu jautriausiu savo gyvenimo laikotarpiu, mūsų odontologės kėdė  jaučiasi ramios ir saugios, tarsi SPA centre“.

Geros naujienos bijantiems skausmo 

Pacientams, kurie yra  itin jautrūs skausmui,  dantų gydymo procedūras klinikoje siūloma atlikti naudojant „Icon“ sistemą. Beskausmė sistema  taikoma  taisyti ką tik prasidėjusį dantų kariesą. Tai pat šią sistema galima naudoti ir atliekant estetinę odontologiją: šalinant dantų dėmes, vienodinant dantų atspalvius ir kt.  

Pasak, J.Ubos, jeigu dantys yra nuolat prevenciškai prižiūrimi, vos pastebėjus pirmuosius negalavimus, juos dar galima gydyti, tačiau problemai įsisenėjus, jau tenka – juos taisyti.

„Noriu atkreipti dėmesį, kad yra didžiulis  skirtumas tarp dantų gydymo ir dantų taisymo. Šie žodžiai skamba kaip sinonimai, tačiau procedūra iš esmės skiriasi – karieso pradžioje mes dar galime gydyti priežastį, dėl kurios atsirado kariesas, o vėlesnėse karieso išplitimo stadijose,  jau dantis tenka taisyti“, – sakė GOK verslo plėtros vadovas.

Dar viena odontologijos naujovė –  beskausmė implantacija 

Odontologijos srityje dar viena klinikos naujovė – beskausmė implantacija, kurią atlieka odontologė, chirurgė Evelina Ginevičiūtė.  Pasak J.Ubos, procedūra ne tik beskausmė, bet ir itin tiksli, nes atliekama naudojant skaitmeninę dinaminę navigacinę implantacijos sistemą.

„Antrieji Lietuvos rinkoje įsigijome šią sistemą. Ir labai tuo didžiuojamės, net ji leidžia itin tiksliai sudaryti gydymo planą implantacijai, taip pat gydyti itin sudėtingus ir retus atvejus. Ši sistema užtikrina, kad procedūra bus tikslesnė, o komplikacijų rizika bus gerokai mažesnė nei įprastai,  be to, ir gijimas tikėtina – lengvesnis.“

Svajojantiems  apie Holivudines šypsenas 

Dantų balinimas 

GOK dantų balinimo procedūra atliekama su modernia „Philips zoom“ sistema. Ši sistema užtikrina švelnesnę ir saugesnę dantų balinimo procedūrą nei naudojant kitas priemones. Atliekant dantų balinimą su  „Philips zoom“ sistema paciento dantų emalis beveik nepažeidžiamas, todėl dantys tampa ne tik balti, bet ir sveiki ir  ne tokie jautrūs, kaip balinant kitomis priemonėmis.

Dantų tiesinimas 

Klinikoje jau kuris laikas pacientų dantų tiesinimui, naudojamos  „Ordolain“ kapos. Ši moderni technologija gali visiškai pakeisti dantų kabes arba breketus. Skaitmeniniu būdu nuimami dantų antspaudai, tuomet gauti duomenys siunčiami į laboratoriją, kurioje pagaminamos kapos. „Ordolain“ technologija padeda išspręsti 99 proc. visų pacientų sąkandžio problemų. Dar vienas šių kapų privalumas yra tas, jog jos minimaliai matosi burnoje. Pasak J.Ubos, jos tokios patogios ir minimalistinės, jog  beveik nepastebimos.

GOK klinika / Donato Žvirblio nuotr.

Dantų laminatės

Verslo plėtros vadovas J.Uba išskiria  ir klinikoje siūlomas laminates. Pasak jo, dantų laminačių didžiausia nauda – pagerinti dantų išvaizdą, suteikiant ryškesnę ir tolygesnę šypseną.

„Dantų laminatėmis dažnai naudojamos spręsti ar gydyti  nuskilusius ar įskilusius dantis, esant stipriai ar netolygiai dantų diskoloracijai, kai jau įprastos balinimo procedūros neveikia, laminatės taip pat  tinka įvairiems tarpams, neįprastos formos ar itin smulkiems dantims koreguoti. Šios modernios dantų laminatės gali tarnauti ilgiau nei dešimtmetį, žinoma, viskas priklauso nuo pasirinktos laminatės tipo ir bendros burnos higienos prevencijos.“

Grožio procedūros 

Viena reikšmingiausių  GOK naujienų – tai tiek moterų, tiek  vyrų kūno  plaukelių epiliacija, atliekama moderniu Korėjiečių „Epi HEAL“ diodiniu plaukelių šalinimo lazeriu. Šiuo lazeriu atliekamas efektyvus, ilgalaikis  ir svarbiausia – beskausmis viso kūno plaukelių šalinimas.

Šis lazeris unikalus tuo, kad tinka  visiems odos tipams – idealiai pašalinami net ir šviesūs, ploni plaukeliai, taip pat šiuo lazeriu procedūrą galima atlikti net ir saulėje nudegusiai kūno odai. 

Klinikoje taip pat atliekamos ir kitos veido bei kaklo odos puoselėjimo procedūros. Pacientai ypač pamėgo ir jau reguliariai darosi veido valymus (kombinuotas, mechaninis, rūgštinis, ultragarso), taip pat veido ir kaklo odos mezoterapiją, biorevitalizaciją, ir daugelį kitų, priklausomai nuo veido odos poreikio, procedūrų.

Šiuo metu mūsų klinikoje viena populiariausių grožio procedūrų, kurią labai mėgsta tiek jaunos merginos, tiek brandaus amžiaus moterys yra  lūpų  kontūrų korekcija. 

Atsinaujinusią GOK kliniką rasite Vilniuje, Žalgirio g. 94. Registruotis vizitams galima telefonu +370-650-69-100 arba internetu, adresu www.gok.lt/registracija.

Odontologijos ir grožio klinika GOK (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau