Obuolių salą sudrebino festivalis „Betsafe Radistai Village‘18“

Obuolių salą sudrebino festivalis „Betsafe Radistai Village‘18“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-22 16:20
Karštoje ir saulėtoje Obuolių saloje nugriaudėjo didžiausias šalyje elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘18“. Pilnutėlėje saloje puikiu oru besimėgaujančios minios žiūrovų džiaugėsi pačių ryškiausių muzikos žvaigždžių pasirodymais.

Įspūdingoje pagrindinėje scenoje grojo elektroninės muzikos autoritetai Sander van Doorn, Cédric Gervais, D.O.D, „Firebeatz“, „The Antidote“, „Third Party“, Stisema ir daugelis kitų. Ypatinga staigmena tapo dainininkės Ievos Zasimauskaitės pasirodymas. Portugalijoje vykusiame dainų konkurse „Eurovizija“ Lietuvą atstovavusi dainininkė su Radistais atliko savo dainą „When We're Old“, kurią kartu dainavo daugiatūkstantinė žiūrovų jūra. Kaip ir kasmet, festivalyje vyko daugybė staigmenų ir aibė įvairių pramogų, sporto rungčių ir nutrūktgalviškų užsiėmimų.

Trijose festivalio scenose pasirodė įspūdinga muzikos žvaigždžių rinktinė. Išskirtinius pasirodymus specialiai lietuvių publikai pagrindinėje scenoje paruošė: vienas populiauriausių pasaulyje elektroninės muzikos atlikėjų Sander van Doorn; prancūzų didžėjus, house muzikos įrašų prodiuseris ir aktorius Cédric Gervais; britų didžėjus ir įrašų prodiuseris Dan O'Donnell, labiau žinomas kaip D.O.D; olandų muzikos prodiuserių Tim Benjamin Smulders ir Jurre van Doeselaar duetas „Firebeatz“; energingieji olandai „The Antidote“; populiariausias norvegų didžėjus Stisema ir elektroninę ir gyvai atliekamą muziką apjungiantis projektas „Filtered Tools“; britų progresyvaus house duetas „Third Party“; mūsų šalį užsienyje garsinantis lietuvis Embody; lietuviško kraujo turinti viena ryškiausių elektroninės muzikos žvaigždžių iš Šveicarijos didžėjus ir prodiuseris Gil Glaze; populiarusis Olandų muzikos prodiuserių duetas Mr. Belt & Wezol; vienas geriausių Estijos didžėjų Keven K; didžėjų komanda G-Spot DJ‘s; Morkus a.k.a. „Curly Music“ ir „Humoro klubas“.

Antrojoje pagal dydį „Electronic“ scenoje tikrą šėlsmą užkūrė: daugiau nei 20 metų didžiausiuose šokių muzikos klubuose ir festivaliuose grojantis vokiečių kilmės didžėjus Martin Eyerer ir britų kilmės didžėjus ir prodiuseris Joseph Thomas Price, labiau žinomas Third Son pseudonimu, kuriems talkins „Kandy Killers“, „St. Stereo“, Švoba, „Silent Disco“, iš Maskvos kilusi elektroninės muzikos entuziastė Anna Hanna, didžėjų duetas Kastis Torrau & Donatello, „Few Nolder“, Morkus su Gile ir „Silent Disco“.

Trečiojoje „Jovani @Club Beach” scenoje karaliavo Echo ir Dujus, Wild Dee, Gytlazz, „Artificial Vibes“, Ridas Fominas, Eivee, Rocky, Verbus ir AivarasK, Dwin & Echo, Gaullin, Lucky Luke, Victor Jay, Jovani, „Flaxen Beats“, Phauler X Ofelija, Tatumba, Endrio, DJ Amanddy, Kernius ir „On1Beat“.

Liepos 20-21 d. Obuolių saloje vykusį festivalį „Betsafe Radistai Village‘18“ grojo garsiausi didžėjai iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose buvo sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai. Žiūrovai dvi dienas ir dvi naktis mėgavosi ne tik muzika, bet ir begale pramogų ir linksmybių.

„Betsafe Radistai Village‘18“ kartu su Radistais pristatė didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai