Baracko Obamos viešnagė pas skandalingąjį Richardą Bransoną užsibaigė varžybomis

Richardas Bransonas ir Barackas Obama / Virgin.com/Jack Brockway nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-07 17:36
Kadenciją baigęs buvęs JAV prezidentas Barackas Obama (55) mėgaujasi užtarnautu poilsiu. Kartu su šeima atostogauti išvykęs B.Obama net priėmė verslininko Richardo Bransono (66) mestą iššūkį – palenktyniauti skrodžiant bangas.

Varžybų, vykusių Mergelių salose, įspūdžius verslininkas vėliau aprašė savo tinklalapyje virgin.com.

Viena iš pirmųjų Richardui papasakotų Baracko istorijų buvo apie tai, kaip jis, prieš pat tapdamas prezidentu, išvyko atostogauti į Havajus. Vandens sportą dievinantis politikas tąsyk plaukiojo banglente ypač ekstremaliomis sąlygomis.

Kai B.Obama pavargęs grįžo namo, jo naujas apsaugos vadas pareiškė, kad ateinančius aštuonerius metus jis negalės praktikuoti vandens sporto.

„Išties, aštuonerius metus jis neturėjo galimybės mėgautis vandens sportu ar daryti kitus dalykus, kuriuos iki tol mėgo. Man pasitaikė nuostabi proga pasiūlyti jam išmokti valdyti jėgos aitvarą“, – pasakojo R.Bransonas.

Kelias dienas jiedu praleido mokydamiesi ir tik po to surengė varžybas. Rezultatas buvo triuškinantis. R.Bransonas hydrobanglente (foilboard) nučiuožė 50 metrų, o B.Obama jėgos aitvaru – visus 100 metrų.

Daugiau nuotraukų iš R.Bransono ir B.Obamos varžybų rasite čia.

Barackų šeima per atostogas buvo apsistojusi R.Bransonui priklausančioje viloje. Tik ypatingiems svečiams skirtas namas su aštuoniais miegamaisiais 2011 metais nukentėjo nuo žaibo ir dėl to buvo uždarytas. Po to vila duris atvėrė tik 2013-aisiais.

Vienos nakvynės kaina čia siekia 60 tūkst. JAV dolerių už naktį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai