O.Pikul-Jasaitienė, tapusi neįprastos komisijos nare, dalijosi mintimis apie grožį

Oksana Pikul-Jasaitienė / Tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grožio procedūros, brangūs kremai, kirpyklos, manikiūrai, kasdieniai grožio ritualai – daugelis moterų kasdien dalį laiko skiria savo išvaizdai, jaunatviško grožio išsaugojimui. Tačiau tikrai ne kiekviena prisimena, kad norint turėti skaisčią odą, glotnius ir sveikus plaukus bei nagus svarbu ir tai, kaip tuo rūpinamasi iš vidaus.

Panašu, kad bandant atrasti tikrą stulbinančios išvaizdos paslaptį moterims ilgai ieškoti tos vienintelės priemonės nebereiks – tuo pasirūpino lietuvių ir skandinavų sukurtas „jaunystės eliksyras“.

Kalbėti apie tai, kas yra šiuolaikinės moters grožis, sutiko žinomos šalies moterys. Atlikėja ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir švytinčios garsenybės samprotavo apie grožį ir dalijosi patarimais kitoms moterims.

Žinomos moterys pokalbiams apie grožį ir sveikatą susitiko visai neatsitiktinai. Šeštadienio rytą itališka dvasia dvelkiančiame restorane „Basilico“ įvyko neeilinis renginys – lietuvių ir švedų sukurto kolagenu organizmą aprūpinančio geriamo preparato ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka.

Atrankos dalyvės / Tomasfoto.lt nuotr.

Atrankos komisija tapo aktorės, modeliai ir kitos veiklios šalies moterys, kurios sutiko ne tik įvertinti atrankos dalyves, bet ir pasidalyti mintimis apie grožį. Nors išorinis grožis svarbus kiekvienai moteriai, žymios moterys tikina, kad reikėtų nepamiršti ir vidinio. „Visų pirma, man grožis yra sveikata. Sveika, laiminga, dirbanti, sportuojanti moteris man yra pati gražiausia“, – sakė O. Pikul-Jasaitienė.

O. Pikul-Jasaitienė tiek jaunoms, tiek brandžioms moterims linkėjo to paties – būti sveikoms ir rūpintis savimi. „Galbūt banalu, bet noriu palinkėti sveikatos. Sveikas žmogus, laimingas žmogus yra darbingas žmogus, tuomet viskas paprasta – ir vaikus auginti, ir darbus dirbti, ir per gyvenimą eiti su šypsena.“

Oksana Pikul-Jasaitienė / Tomasfoto.lt nuotr.

Atrankoje dalyvavo įvairaus amžiaus moterys nuo 20-ies iki 60-ies metų, kurios pretenduoja tapti prekės ženklo ambasadorėmis. Atrankos komisijos narėmis tapusios garsenybės uždavė joms klausimus, žavėjosi moterų grožiu ir pasakojimais.

„Niekada nėra per vėlu vartoti kolageną. Šių moterų suvokimas skirtinguose amžiaus tarpsniuose yra visai kitoks. Šiandien komisijoje sėdi visiškai skirtingoms sferoms atstovaujančios žinomos moterys, kad kiekviena komisijos narė atneštų kažką savito, skirtingą grožio suvokimą ir patirtį“, – sakė viena iš „Tri-Collagen peptide“ kūrėjų Lina Jakimavičienė.

„Tri-Collagen peptide“ veidų atranka (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau