O. Pikul-Jasaitienė švenčia gimtadienį: mama dukrai padovanojo būtent tai, ko reikia

Oksana Pikul-Jasaitienė / Adam Aleksejėvič nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-10 12:20
Vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė sausio 10 dieną švenčia 34-ąjį gimtadienį. Skambučiai nuo ankstyvo ryto, gėlės ir dėmesys jai neleidžia jaustis tarsi paprastą dieną. Nors, kaip sako pati moteris, nuo ryto dirbdama ji bandė sau įsiteigti, kad šiandiena tokia pati diena kaip ir visos.

„Bėgant metams išmokau vertinti tai, ką turiu. Dabar kiekvienas gimtadienis man atneša labai daug. Atvira širdimi priimu ateinančius metus. Mano pasaulyje jau kurį laiką tvyro ramybė. Jaučiuosi subrendusi ir tvirtai siekiu savo tikslo. Stengiuosi perduoti tą stiprybę sūnui Dominykui“, – portalui Žmonės.lt pasakoja gimimo dieną švenčianti moteris.

Adam Aleksejėvič
Adam Aleksejėvič

Nors šiandien Oksana bandė apsimesti, kad tai tik eilinė diena, bet aplinkinių jai skirtas dėmesys privertė pakeisti nuomonę. „Bandžiau vaidinti, kad tai eilinė diena, tačiau...Supratau, kad visgi šią šventę su savo mergaitėmis vakare paminėsiu restorane. Skaniai pavakarieniausime.“

Apie dovanas O. Pikul-Jasaitienė per daug neatviravo. Moteris prisipažino, kad daugiausiai ji sulaukė gėlių. Jų sklidini namai. Tiesa, laikui bėgant materialūs dalykai gimtadienio dieną jai tapo mažiausiai svarbūs, nors su šypsena moteris prisipažino, kad vieną, iš mamos gautą dovaną ši labai vertina.

Adam Aleksejėvič
Adam Aleksejėvič

„Mamos žino, ko reikia vaikams. Taip pat ir maniškė. Jau prieš kurį laiką ji padovanojo garų puodą. Dabar galiu paruošti dar geresnį maistą. Nors Dominykui labiau patinka patiekalai su įvairiausiais padažais“, – atvirauja jau ilgą laiką sveiką gyvenseną propaguojanti moteris.

Ko Oksana sau palinkėtų gimimo dienos proga?

„Visi manęs klausia ir žinote, ką? Aš atsakau tą patį... Sveikatos. Nes tai yra kelias į pozityvų ir laimingą gyvenimą. Sveikata yra svarbiausia. Būtent dėl to jau ilgą laiką skiriu daug dėmesio ne tik savo, bet ir visos šeimos gyvenimo būdui. Mano nuomone, reikia save prižiūrėti nuo ankstyvo amžiaus.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai