O. Pikul-Jasaitienė ir M. Šedžiuvienė: „Kartu ir vestuves atšokom, ir skyrybas švęsim“

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Monika Šedžiuvienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Konkurencijos pilname pramogų pasaulyje tikrų draugysčių pasitaiko ne taip dažnai, tačiau visiems puikiai žinomų moterų Oksanos Pikul-Jasaitienės ir Monikos Šedžiuvienės draugystė – tikra išimtis. Žavingosios moterys – geros kolegės ne tik scenoje, bet ir itin artimos draugės kasdieniniame gyvenime. Jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ dvi gražuolės pasakos apie savo draugystę, vaikus, gerbėjų dėmesį.

Filmavimo aikštelėje smagiai ir mergaitiškų pokalbių kupinai dvikovai susitiks ilgametės draugės: vizažo meistrė, atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė bei atlikėja Monika Šedžiuvienė. Merginų kulinarinius sugebėjimus vertins dar viena jų puiki draugė – kosmetologijos profesionalė, modelis Deimantė Andriuškaitė.

Prieš prasidedant kulinarinei kovai studijoje netrūks mergaitiško juoko, o artėjant startui tiek O.Pikul-Jasaitienė, tiek M.Šedžiuvienė išliks draugiškos ir palinkės viena kitai sėkmės. Laidos vedėjai Ilonai Juciūtei-Čibirkienei pajuokavus, kad virtuvėje matyti tokias gražias, pasitempusias damas kiek neįprasta, visuomet švytinti Oksana, kaip ir prideda grožio industrijos atstovei, nepamirš priminti: „Moterys privalo būti gražios net ir virtuvėje“.

Žinomos atlikėjos ne tik puikios kolegės, bet ir artimos draugės. Ruošdamos maistą moterys atviraus apie jų ilgametę draugystę. „Pažįstamos esam tikrai senokai, teko ir vestuvėse atšokti ir prieš vestuves gerai laiką praleisti“, – pasakos O.Pikul-Jasaitienė. M.Šedžiuvienė drąsiai pridurs: „Ir skyrybas kartu atšvęsti. Viską mes kartu“, – juoksis atlikėja.

Abi auginančios vaikus, tiek Oksana, tiek Monika, negailės viena kitai gražių žodžių bei atskleis, jog motyvacijos semiasi viena iš kitos. „Monika yra labai puiki mama, man ji yra pavyzdys, kokiai mamai reikia būti. Aš pati iš jos daug ko mokausi“ – pasakos O. Pikul-Jasaitienė.

Itin puoselėjančios savo grožį „OMG“ grupės narės atviraus, kad dirbant scenoje – dėmesys neišvengiamas. „Pas Moniką eilės stovi su gėlėmis“, – šmaikštaus O. Pikul – Jasaitienė. Scenos partnerė antrins, kad gaunamas dėmesys yra malonus tol, kol neperžengiamos ribos.

Po skyrybų gerbėjų neatsiginanti M. Šedžiuvienė paskutiniu metu dažnai poruojama su savo scenos partneriu Audriumi Janoniu. „Net iš artimiausių žmonių dažnai sulaukiu šito klausimo“, – juoksis moteris ir laidos metu atskleis, kokie iš tikrųjų santykiai klostosi tarp jos ir žavaus dainininko.

Skaitykite daugiau