O. ir Dž. Vaigauskai: „Koncerto metu nusprendėm apsinuoginti“

Orestas ir Džilda Vaigauskai/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-03 16:45
Švęsdami savo sceninės veiklos 35-etį legendarinis estrados duetas iš Kaunos Orestas ir Džilda Vaigauskai gausius savo gerbėjus nusprendė pradžiuginti savosios kūrybos vakaru, tad gruodžio 4 ir 5 dienomis legendiniai artistai  kviečia į muzikinį reviu LEGENDINĖS LEGENDOS. Šiame išskirtinės dvasinės ir materialinės kokybės renginyje gyvai skambės garsiausios auksinės lietuviškos estrados melodijos ir liesis pokštai iš legendarinės poros personalinio ir seksualinio gyvenimo. 

Po nelabai skalsios emigrantų duonos Čikagoje, pastarieji keli metai Orestui ir Džildai Vaigauskams buvo kupini įspūdžių ir naujų patirčių. Atsakingas žurnalistinis darbas TV3 televizijoje kuriant Gyvenimo būdo žurnalus „Legendinės legendos“ ir „Legendinės meilės“, vėliau neplanuotas Džildos Vaigauskienės nėštumas nuo šokių trenerio Meškausko ir trumpa garsios poros vedybinio gyvenimo drama bei griūtis, o vėliau audringas susitaikymas. Ir pagaliau, su trenksmu atgimusi legendinė muzikinė karjera ir visuotinis šių estrados grandų pripažinimas respublikiniu mastu.

Pasakodama apie legendinę programą, žavingoji Džilda Vaigauskienė atviravo: „Mes su vyru pagaliau nusprendėm apsinuoginti, atverti slėpiningas savo sielos kertes ir papasakoti tikrąją tiesą apie lietuviškos estrados užkaborius. Mes nebegalime tylėti, todėl visa tai dar ir išdainuosime“.

„Bus visko, nuo seksualinio priekabiavimo iki grupinio dainavimo“, – antrino moteriai jos sutuoktinis Orestas Vaigauskas.

Šventiniai susitikimai su legendinėmis legendomis vyks gruodžio 4 d. Gyvos muzikos klube „Tamsta“, o gruodžio 5 d. – „Vaidilos“ teatre.

Temos:

Koncertas

Naujausi straipsniai