Nyderlandų pareigūnai pradėjo tyrimą dėl ant scenos suktinę užsirūkiusios Miley Cyrus

Miley Cyrus užsirūkė ant scenos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-12 18:16
Nyderlandų pareigūnai aiškinasi, ar skandalingoji popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus nepažeidė draudimo rūkyti, kai koncertuodama MTV Europos muzikos apdovanojimų ceremonijoje Amsterdame scenoje prisidegė suktinę, kurioje galėjo būti marihuanos.

Dėmesio bet kokia kaina siekianti 20-metė M.Cyrus sekmadienį koncertavo MTV Europos muzikos apdovanojimų įteikimo ceremonijoje „Ziggo Dome“ arenoje, kur gavo apdovanojimą už geriausią vaizdo klipą. Atsiimdama apdovanojimą M.Cyrus iš „Chanel“ rankinės išsitraukė cigaretę ir ją prisidegė visų žiūrovų akivaizdoje.

Šis incidentas buvo iškirptas iš MTV apdovanojimų transliacijos JAV, kuri buvo rodoma vėliau.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Gavome skundų dėl rūkymo, kurį matė ir televizijos žiūrovai. Turime tai ištirti“, – antradienį sakė Nacionalinės maisto ir vartotojų tarnybos (NVWA) atstovas Tjitte Mastenbroekas.

„Netrukus mes susitiksime su „Ziggo Dome“ vadovais, kad sužinotumėme, kas iš tikrųjų ten nutiko. Po susitikimo nuspręsime, ar bus imtasi kokių nors veiksmų“, – sakė jis, kalbėdamas apie areną, kurioje vyko ceremonija.

Pasak T.Mastenbroeko, jo tarnyba aiškinsis, kodėl M.Cyrus užsirūkė vietoje, kurioje draudžiama rūkyti. „Nyderlanduose draudžiama rūkyti viešose vietose. Darbuotojai turi teisę būti bedūmėje aplinkoje, taip pat ir vaizdo bei garso operatoriai“, – pridūrė T.Mastenbroekas.

Tuo tarpu „Ziggo Dome“ atstovas Dannis Dammanas pareiškė, kad arenoje laikomasi griežtos nerūkymo politikos ir apsaugos darbuotojai liepia užgesinti cigaretes visiems, rūkantiems tam neskirtose vietose. „M.Cyrus su savo cigarete mus užklupo netikėtai. Nelengva įsikišti tokią akimirką“, – sakė D.Dammanas.

Nors marihuanos rūkymas Nyderlanduose oficialiai nėra legalus, 1976 metais šalis priėmė įstatymą, leidžiantį turėti mažiau nei penkis gramus šios medžiagos.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai