Nutrūkus ilgamečiams santykiams – nuoširdus Rūtos Loop kūrinys apie jausmus

Rūta Loop/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-16 11:41
Rūta Žibaitytė, geriau žinoma pseudonimu Rūta Loop, dar ką tik „Eurovizijos“ konkurse sublizgėjusi ir pelniusi didžiulę žmonių simpatiją, grįžta su kiek kitokiu jausmu dvelkiančia daina.

„Time to let go“ – daina, kuri kalba apie išsilaisvinimą ir paleidimą.

„Neabejotinai kiekvienas esame susidūrę su jausmu, kai gerklėje juntamas gumulas, širdis pilna nerimo ir nusivylimo, o žodžiai, kuriuos taip ilgai laikei savy, tiesiog veržiasi būti pasakyti. Ši daina pati pas mane atėjo. Vieną naktį visiškai netikėtai prabudau apie trečią valandą ryto ir tiesiog girdėjau visą dainą. Privalėjau keltis ir ją užsirašyti. Daina, nors ir skamba liūdnai, nėra liūdna. Sakyčiau ji melancholiška ir gyvenimiška. Manau, į kiekvieną gyvenime patirtą dalyką, reikia žiūrėti kaip į patirtį, kuri kartais, deja, būna skaudi. Kiekvieni santykiai taip pat yra patirtis. Išgirskime save ir kitą ir išmokime paleisti.“

Rūta Loop/ Manto Repečkos nuotr.
Rūta Loop/ Manto Repečkos nuotr.

Artimiausias ir tikėkimės įvyksiantis Rūtos Loop koncertas planuojamas gegužės 21 d. sostinės muzikos klube „Tamsta“. Koncerte galėsite išgirsti dainas iš Rūtos Loop debiutinio albumo „Chapter“ bei naujas dainas, kurios kaip tik šiuo karantino laikotarpiu kuriamos namuose ar studijoje.

Naujausi straipsniai