Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl Edmundo Štengerio-Mundžio smurto prieš sutuoktinę Violetą

Edmundas Štengeris-Mundis / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-09-19 13:21
Žmonos Violetos Štenger sumušimu įtartas verslininkas ir dainininkas Edmundas Štengeris-Mundis (38) atsikvėpė ramiau, nes policijos pareigūnai nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl vyro smurto prieš sutuoktinę. Tačiau Violeta Štenger portalą Žmonės.lt patikino, kad toliau ieškos teisybės ir gautą nutarimą skųs.

Šių metų kovo mėnesį kilusio šeimyninio skandalo metu V.Štenger apkaltino savo vyrą pakėlus prieš ją ranką. Moteris tvirtino, kad jo kiviršo, kuris peraugo į smurtą, jos kūnas nusėtas mėlynėmis. Maža to, ji tvirtino, kad smurtą patyrė ne pirmą kartą. Pareiškime policijai V.Štenger taip pat apkaltino vyrą per prievartą išsivežus vaikus.

Po ikiteisminio tyrimo baigties – ramybės periodas

Tačiau rugsėjo 11 dieną Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai nutraukė tyrimą, kuris buvo pradėtas gavus V.Štenger pareiškimą apie smurtą šeimoje. Vienų palaikytas, kitų pasmerktas, E.Štengeris-Mundis džiaugiasi, kad ši skaudi istorija baigėsi.

O Violeta, aš tikiuosi, mano gyvenime liks tik kaip mano vaikų motina.

„Tikiuosi, kad tai yra pabaiga. Aš jaučiuosi ramiai, nes esu patenkintas tuo, kad pareigūnai padarė savo darbą, tyrimą atliko nuodugniai ir kad ikiteisminis tyrimas nutrauktas ne dėl to, kad pritrūko įrodymų dėl mano kaltumo. Surinkti įrodymai rodo, kad aš esu nekaltas“, – su palengvėjimu Žmonės.lt kalbėjo Edmundas. Jis taip pat pridūrė, kad dabar ramiai galės bet kam pažvelgti į akis, o tie, kurie vyrą pasmerkė dar neįrodžius jo kaltumo, turės akis nuleisti.

Paklaustas, ar ši skandalu virtusi šeimyninė drama, apie kurią savo nuomonę reiškė tiek politikai, tiek šou verslo atstovai, atsijojo grūdus nuo pelų, tai yra, parodė, kas yra tikri draugai, o kas ne, Edmundas pasidžiaugė, kad tikrieji draugai tokiais ir liko.

„Buvo labai daug tų, kurie nuteisė, nusisuko, bet draugai, kuriuos aš ir laikiau draugais, neabejojo mano nekaltumu, išreiškė palaikymą ir visą tą laiką stengėsi būti kartu. Aš tikiu, kad dabar viskas nurims, o mano bendravimas su vaikais yra nepakitęs, mes esame labai artimi, kartu leidžiame daug laiko. O Violeta, aš tikiuosi, mano gyvenime liks tik kaip mano vaikų motina“, – nuoskaudos neslėpė E.Štengeris-Mundis.

Violeta Štenger teisybės ieškos ir toliau

Tuo tarpu V.Štenger portalą Žmonės.lt patikino, kad toliau ieškos teisybės ir iš komisariato gautą nutarimą skųs. „Nutarimą aš skųsiu, nes žinau, kad tai yra netiesa. Įstatymas man suteikia galimybę skųsti nutarimą, todėl aš šia galimybe ir pasinaudosiu“, – rankų nuleisti neketino Violeta.

Ji taip pat pabrėžė, kad toks teisėsaugos institucijos nutarimas dar neįrodo, kad jos vis dar oficialus sutuoktinis yra nekaltas. „Jis tik atskleidė savo versiją, aš savo“, – kalbėjo V.Štenger.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai