Nustebintas gerbėjų dėmesio Nerijus Juška imasi to, ko niekada anksčiau nedarė

Agnės ir Nerijaus Juškų vestuvės / Daivos ir Victoro Marozovų (menine-foto.com) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-22 13:02
Gruodžio 28 d. Alytaus miesto teatre meno gerbėjai rinksis ne į spektaklį, o į primarijaus Nerijaus Juškos šventinį baleto žvaigždžių koncertą.

„Į turus po Lietuvą dažniausiai leidžiasi muzikantai, todėl niekuomet nesusimąsčiau, kad taip gali nutikti ir man. Jau yra suplanuoti pasirodymai ne tik Alytuje, bet ir Panevėžyje, Kaune“, – pasakojo žinomas mūsų šalies baleto virtuozas.

Jis patikino, kad koncertus, kuriuose bus parodytos ištraukos iš geriausių spektaklių, nutarta rengti sulaukus ne vieno skambučio su prašymu atvykti į vieną ar kitą miestą.

N. Juška sakė besidžiaugiantis baleto populiarumu ir tuo, kad vis daugiau žmonių nusprendžia šventinį laikotarpį dedikuoti kultūrai. Būtent tai tapo viena iš priežasčių, kodėl nutarta, jog koncerte savo numerius pristatys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių šokėjai.

„Laukiame svečių, kurie neabejotinai pakerės baleto mylėtojus. Norime pastariesiems padovanoti galimybę pasimėgauti ne tik mūsų šalies žvaigždėmis“, – patikino pašnekovas.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Sausio 21 d. koncertas bus pristatytas Panevėžyje. Pasirodymo diena Kaune dar tikslinama.

N. Juška pasakojo, jog gruodžio mėnesis jam visuomet būna labai įtemptas – premjeros didžiosiose scenose, jo vadovaujamos baleto mokyklos kalėdiniai vaikų pasirodymai, privatūs vakarai.

„Prie Kalėdų stalo galiu sėdėti neįsitempęs ir valgyti ką noriu, nes priaugti kilogramai nuo didelio krūvio ištirpsta jau po pirmo vakaro, praleisto scenoje“, – patikino primarijus.

Kad šį mėnesį teko gerokai pasidarbuoti, N. Juška sakė pastebėjęs premjerinio spektaklio „Kita Pelenės istorija“ Kauno valstybiniame muzikiniame teatre metu.

„Apranga, reikalinga norint, kad scenoje virsčiau princu, buvo pasiūta specialiai man. Prieš kelias dienas besivilkdamas drabužius supratau, jog kelnės man gerokai per didelės... Aprengėjos jas šiek tiek susiaurino – teko šokti rizikuojant išsirengti prieš publiką“, – juokdamasis pasakojo N. Juška.

Trimis kilogramais palengvėjęs šokėjas sako esą daugiausiai nereikalingų riebaliukų kūne sukaupė tuomet, kai buvo patyręs traumą. Tuomet jam teko susitaikyti su tuo, jog svarstyklės rodė aštuoniais kilogramais daugiau nei įprastai.

„Tačiau jau po pirmojo spektaklio atsisveikinau su trečdaliu nepageidautino turto. Kai atiduodi žiūrovams visą save, svoris kriste krenta. Manau, jog tai, kad norime padovanoti gražiausias baleto akimirkas, įsitikins ir turo po Lietuvą lankytojai“, – sakė N. Juška.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai