Nuspręskite, ar „Lietuvos balso“ dalyvė Raimonda Vaičiūtė – Monicos Bellucci antrininkė?

Raimonda Vaičiūtė ir Monica Bellucci / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-30 14:03
LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ susirinko ne tik išskirtinai balsingi dalyviai, bet ir savo išvaizda primenantys tikras žvaigždes. Pavyzdžiui, projekto mokytojai Ingai Valinskienei jos komandoje dainuojanti Raimonda Vaičiūtė atrodo itin panaši į italų aktorę ir manekenę Monica Bellucci.

I.Valinskienės teigimu, R.Vaičiūtė ir M.Belluci – it du vandens lašai. Projekto „Lietuvos balsas“ laidose I.Valinskienė jau nesyk atkreipė dėmesį į šių moterų panašumą. 

Tai – ne pirma „Lietuvos balso“ dalyvė, kurią mokytojai lygina su užsienio žvaigždėmis. Monika Mėčiūtė jau lyginta su pačia Celine Dion.

Pati R.Vaičiūtė portalui Žmonės.lt sakė besijaučianti pamaloninta dėl tokių I.Valinskienės palyginimų. „Labai malonu, kad mane lygina su viena gražiausių moterų pasaulyje. Miela ir tai, kad pati I.Valinskienė manyje įžvelgia tai. Juk ji yra viena elegantiškiausių moterų Lietuvoje“, – džiaugiasi R.Vaičiūtė.

Pasirodo, jau ir anksčiau ji buvo lyginama su žinoma aktore. „Artimieji ir draugai visada man sakė, kad esu panaši į šią aktorę, tačiau šį komentarą praleisdavau pro ausis. Vieną vakarą po Ingos komentaro prisėdau prie interneto ir atsidariau jos fotoalbumą. Peržiūrėjusi nuotraukas pamačiau, kaip atrodysiu vyresnio amžiaus“, – juokiasi mergina.

Vėliau peržiūrėjo visus M.Bellucci sukurtus vaidmenis ir atrado dar daugiau bendra. „Gal praėjusiame gyvenime ji buvo kokia mano sesuo ar mama?“ – juokiasi dainininkė.

Įvertinti R.Vaičiūtės ir M.Bellucci panašumą galite specialioje apklausoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai