„Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Teri Hatcher prabilo apie patirtą prievartą

Teri Hatcher / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-04 13:38
Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė Teri Hatcher papasakojo apie vaikystėje patirtą seksualinę prievartą. Kalbėdama specialiame Jungtinių Tautų renginyje, skirtame smurto prieš moteris temai, aktorė atskleidė, kad ją vaikystėje seksualiai išnaudojo jos pačios dėdė.

„Dėl visko kaltinau pati save, todėl niekam apie tai nepasakojau. Vis dėlto netrukus pradėjau elgtis keistai, o tai pastebėję tėvai nebeleido mano dėdei su manimi matytis. Aš jo daugiau nebemačiau, bet mano šeima niekada taip ir nepaklausė, kas iš tiesų man nutiko. Šia tema mes išlikome tylūs“, – pasakojo T. Hatcher.

Aktorė pasakojo patyrusi prievartą, kai jai buvo vos septyneri. Ji nebuvo vienintelė savo dėdės auka – vėliau paaiškėjo, kad jis išnaudojo ir daugiau jaunų mergaičių. Kai viena iš buvusių jo aukų nusižudė, T. Hatcher kreipėsi į teisėsaugą ir jos dėdė buvo nuteistas 14 metų laisvės atėmimu.

„Smurtą artimoje aplinkoje patiria viena iš trijų moterų pasaulyje. Aš esu toji viena iš trijų ir būsiu ta, kuri šauks nuo stogų tol, kol šie skaičiai nepasikeis“, – Jungtinių Tautų renginyje kalbėjo aktorė.

Pirmą kartą apie prievartą aktorė prabilo 2006-aisiais, prisipažindama, kad šią patirtį bandė slėpti visą gyvenimą. Nuo to laiko, T. Hatcher aktyviai dalyvauja smurto prieš moteris prevencijos programose.

15min.lt

Naujausi straipsniai