„Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė skiriasi su vyru, už kurio slapta ištekėjo prieš 8 mėnesius

Nicollette Sheridan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-21 08:39
Buvusi serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė Nicollette Sheridan (52 m.) skiriasi su vyru Aaronu Phypersu, už kurio slapta ištekėjo prieš aštuonis mėnesius – apie jų vedybas niekas nesuuodė iki pat dabar, kai pora padavė skyrybų prašymą.

Kaip praneša „People“, Nicollette Sheridan skyrybų prašymą Los Andželo teismui pateikė praėjusią savaitę. Aktorė nurodė, kad jų skyrybų data turėtų būti laikoma birželio 19-oji, kuomet sutuoktiniai priėmė sprendimą skirtis ir nuo tada nebegyvena drauge.

TAIP PAT SKAITYKITE: Simona Milinytė susipažino su „Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigžde Felicity Huffman

Skyrybų priežastimi Nicollette Sheridan nurodo standartinus „nesuderinamus skirtumus“ ir prašo teismo nepriskirti jai sutuoktinio išlaikymo.

Iš teismui pateiktų dokumentų paaiškėjo, kad Nicollette Sheridan ir Aaronas Phypersas slapta susituokė 2015-ųjų gruodį, praėjus metams nuo draugystės pradžios. Jog oficialiai tapo vyru ir žmona, pora sugebėjo nuslėpti iki pat dabar.

Ši nesusiklosčiusi santuoka – jau antra Nicollette Sheridan gyvenime. 1991-aisiais ji ištekėjo už aktoriaus Harry Hamlino (64 m.), tačiau jų santuoka taip pat neištempė nė metų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai