Nusivylusi Mia: „Supratau, kad draugai mano gyvenime yra visai kiti žmonės, nei aš maniau“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-29 13:12
Ne patį lengviausią laikotarpį šiuo metu išgyvenanti Mia neslepia nusivylimo. Socialiniame tinkle penktadienį ji pasidalijo įrašu, kuriame išsakė mintis apie ją nuvylusius žmones.

„Yra gyvenime momentų, kai supranti, kas yra kas... Gyveni ir supranti, kad draugai ne tie, kurie paskambina, kai tau sekasi ir esi puikios nuotaikos.... Draugai ne tie, su kuriais gali juoktis, nerūpestingai kalbėti apie „skudurus“, apie keliones, apie „špaklių“ ir dar krūvą nereikšmingų detalių gyvenime...

Aš nustebau, nes supratau, kad draugai mano gyvenime yra visai kiti žmonės, nei aš maniau... Ir dėkoju likimui už kiekvieną gyvenimo periodą, kuris man vis labiau ir labiau parodo tikrus žmonių veidus... Tokius, kokius norėčiau matyti ir tokius, apie kuriuos net nesusimąstyčiau...“ – feisbuke atviravo Mia, kitaip žinoma kaip Vilija Pilibaitytė.

Išsakiusi savo mintis dainininkė pridėjo ir žinutę post scriptum. „P.S. Aš stipri, aš susitvarkysiu! Tik kai susitvarkysiu, aš gerai pagalvosiu, kaip ir su kuo norėčiau toliau bendrauti...“ – rašė ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Žmonės.lt primena, kad dar dieną prieš, ketvirtadienį, atlikėja prasitarė, kad Druskininkuose esantis restoranas „Pepe“ jau nebepriklauso jai. Jau kurį laiką jos ir po padidinamuoju stiklu atsidūrusio bei ne vienu pažeidimu kaltinamos maitino įstaigos jau niekas nesieja.

Pokyčiai vyksta ir jos asmeniniame gyvenime. Birželio 3-iąją paminėjusi pirmąsias vestuvių su Nerijumi Antanavičiumi metines prieš kelias savaites ji viešai pranešė apie pasikeitusį asmeninių santykių statusą. Pora esą nebėra įsipareigoję vienas kitam.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mia prisipažino, kad nebevadovauja restoranui: „Jį nustekeno darbuotojai“

Mios atidarytas restoranas Druskininkuose sulaukė patikrinimo dėl pažeidimų: skirta 7 eurų bauda​

Vestuvių metines atšventusi Mia paskelbė nebesanti įsipareigojusi vyrui​

Žmonės.lt
Temos:
Aktualu