Nuotykiai Meksikoje sugraudino Leonardą Pobedonoscevą ir priminė neseniai išėjusią močiutę: „Ji sakė, kad viskas eina tik į gerą“

Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 12:02
Skrodžiant druskų laukus ir dykumas automobiliu, Dakaro ralį primenančių nuotykių ilgai laukti nereikėjo. „Lituanos locos” – Leo ir Bružas – įstrigo smėlio kopoje, o ekstremali situacija priminė Leo neseniai išėjusios močiutės žodžius.

Ramiojo vandenyno pašonėje ant smėlio kopos pakibę laidos herojai į sudėtingą situaciją reagavo skirtingai: Bružas užsiplieskė ir susinervino, o Leo – atvirkščiai, kvietė pasimėgauti akimirka ir pasigrožėti aplinka – pamatęs vandenyje delfinus, jis nėrė tiesiai pas juos. Tai, kad, užuot kasęs automobilį, Leo linksminasi, Bružui buvo tiesiog nesuprantama.

Visa ši situacija ir draugo pyktis Leo priminė neseniai išėjusią močiutę ir jos žodžius, kurie jį net sugraudino: „Mano babuška sakė: „Viskas eina į gera. Tiktai į gera”. Taip sutapo, kad prieš išskrendant į Meksiką ji išėjo iš šito pasaulio, bet aš ją prisiminsiu tokią – jai viskas buvo gerai, jai buvo gyvenimas gražus. Ji kiekvieną dieną sakė: „Liokačka, kokia aš laiminga. Dieve, tu mano, viskas, kas eina, eina į gera”. Kam pyktis, kam daryt konfliktą lygioj vietoj? Gyvenimas yra gražus, reik viską imti iš jo”.

Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas / LNK nuotr.
Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas / LNK nuotr.

Alinančiame dykumos karštyje nukasti kopą iš po ratų, kad automobilis galėtų pajudėti, reikia didelės ištvermės, tačiau bandant pajudėti atgal, ant kito kauburio minkštame smėlyje pakibo dabar jau Bružo vairuojamas automobilis.

Tačiau Leo pozityvas niekur nedingo: „Nuo vienos kopos prie kitos. Taip ir gyvenime – šokinėji, kapstaisi ir vėl važiuoji toliau”.

Leo ir Bružo kelionę per druskų laukus ir dykumas žiūrėkite laidoje „Lituanos locos” jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per LNK. 

Naujausi straipsniai