Nuotraukoje – garsi dizainerė: ar atpažįstate?

Ramunė Piekautaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-21 18:55
Jaunystės nuotraukos visada sukelia gražius prisiminimus. Viena įsimintinų akimirkų pasidalijo ir žinoma dizainerė. Šioje nuotraukoje jai 20 metų, tuo metu mados pasauliu ji domėjosi iš visų pusių – ne tik studijuodama universitete, bet ir dirbdama modeliu Milane. Ar atpažįstate, kas ji?

Nuotraukoje – įstabaus grožio dizainerė Ramunė Piekautaitė. Šis kadras padarytas 1990 metais Milane, kai ji būdama 20-ies dirbo modeliu.

„Mokiausi Vilniaus dailės akademijoje ir išvažiavau sezonui į Milaną – pasižvalgyti, mados aplinkoje pabūti. Tuo metu tai buvo vienintelė galimybė prisiliesti prie pasaulinės mados, kitur patekti nebuvo galimybių“, – Žmonės.lt sakė Ramunė Piekautaitė (46).

Tomo Kaunecko („Ciklopas“) nuotr.
Tomo Kaunecko („Ciklopas“) nuotr.

Studijuodama Ramunė dirbo modeliu, tačiau, svarbiausia jai buvo, kaip pati sako, ne užsidirbti, o pamatyti aukštosios mados užkulisius.

„Buvau su Vilniaus modelių namais ir Londone, jis irgi įspūdį paliko. O į Milaną išvykau savarankiškai, viena, buvo nemažai streso, nes tuo metu nelabai žmonės kalbėjo angliškai, o aš nemokėjau nė vieno itališko žodžio. Tuomet didžiausią įspūdį paliko mados namai „Blumarine“, „Chloe“, juos galėjau iš arti pamatyti“, – prisimena dizainerė.

Apie modelio karjerą Ramunė Piekautaitė niekada rimtai negalvojo, nors ir sekėsi visai neblogai. „Grįžus į Lietuvą laikyti egzaminų, griuvo Tarybų Sąjunga, atsirado kitų darbų ir nebegrįžau į šią veiklą. Tai niekada nebuvo mano tikslas. Dirbau modeliu tik norėdama pažinti šį pasaulį, didelių pastangų nedėjau, tik žvalgiausi.“

Tomo Kaunecko („Ciklopas“) nuotr.
Tomo Kaunecko („Ciklopas“) nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai