Nuotrauka iš Whitney Houston vonios šokiravo jos šeimą: Kanye Westas ją panaudojo albumo viršeliui

Whitney Houston, Kanye Westas / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Whitney Houston pusbrolis negali patikėti, jog reperis Kanye Westas panaudojo gana asmenišką jų šeimos foto reperio Pusha T albumo viršeliui. Panašu, kad K. Westas žino, kaip skandalingai reklamuoti kiekvieną darbą. Albumo viršelį puošia nuotrauka iš Whitney Houston vonios. Matyti, kad ten buvo vartojamos narkotinės medžiagos.

Damonas Elliotas leidiniui „People“ atvirai pasakojo, ką jis mano apie K. Westo sprendimą Pusha T albumui panaudoti jo pusseserės vonios kambario nuotrauką. Damonas Elliotas pasakoja, kad jis nesitikėjo tokio akibrokšto. Pats vyras būtų taip ir nežinojęs apie nuotrauką, jei ne jo dukra. Ši paskambino tėčiui ir išsigandusi pasiūlė pažiūrėti, kas puikuojasi skandalingo albumo, prodiusuoto Kanye Westo, viršelyje.

„Vos pamačius nuotraukas, kurias siuntė dukra, mane supykino. Tarsi vėl viskas būtų sugrįžę iš praeities“, – pasakojo D. Elliotas.

Whitney Houston pusbrolis liko šokiruotas, nes pats anksčiau yra dirbęs su Kanye.

Beje, Pusha T, pristatydamas savo albumą DAYTONA, pasakojo, kad visas viršelis jau buvo sukurtas, kai netikėtai jam paskambino Kanye Westas ir pasiūlė sumokėti 85 tūkst. JAV dolerių už vieną nuotrauką. Reperis dvejojo ir sakė nenorintis kažko keisti, bet Kanye tikino, kad būtina panaudoti Whitney Houston vonios kambario fotografiją, nes ji siejasi su Pusha T muzika.

D. Elliotas giliai sukrėstas. Nors Kanye sumokėjo fotografui už licenciją, tačiau jo šeima liko neinformuota.

„Ryžtis tokiam žingsniui, vien dėl to, kad parduotum daugiau įrašų – žema. Tai įskaudino mano šeimą ir mano dukrą. Apgailėtina.“

Whithey dėdė sakė norintis paklausti Kanye, kodėl jis tai padarė.

Primename, kad garsioji atlikėja mirė 2012 metais. Whitney rasta savo namų vonioje. Teigiama, kad nuskendo. Tądien Whitney Houston vartojo kokainą, stiprius antidepresantus, marihuaną ir kitas narkotines medžiagas.

Skaitykite daugiau