Nuotaka baigs prostitutės „karjerą“, jei „Būk mano meile“ studijoje ras sau vyrą

Rūta Pranckūnaitė / Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-24 13:41
Lietuvos plastinių operacijų karaliene tituluojama vilnietė, erotinių masažų su laiminga pabaiga ekspertė Rūta Pranckūnaitė nori sukurti šeimą, jei tik atsiras ją pamilsiantis vyras. Būsimam mylimajam seniausios profesijos atstovė teturi vieną pagrindinį reikalavimą – jis turi nepavyduliauti jos gerbėjams!

Į „Būk mano meile“ studiją Rūta atėjo kaip viena iš trijų nuotakų. Vos pamatęs ją įžengiančią, laidos pagrindinį dalyvį  – buvusį kalėjimo prižiūrėtoją Virgilijų lydėjęs Seimo narys Vydas Gedvilas paliko studiją. Vis dėlto, lengvo elgesio nuotakos neišgąsdino nei jo, nei laidos vedėjų: aktorės Ingos Norkutės, būrėjos ir astrologės Vaivos Budraitytės ir porų konsultanto Vytenio Pauliukaičio reakcija ir provokuojantys klausimai. Moteris viešai pasakojo ne tik apie pas ją besilankančių vedusių vyrų užgaidas, bet ir atvirai pasakė Virgilijui, kas jo laukia, jei šįvakar pasirinks ją!

Ar sakralinę muziką vargonais atliekantis penkiasdešimtmetis imsis gelbėti tikros meilės ieškančią prostitutę? Kodėl trečia nuotaka iš studijos išėjo kartu su dešimčia metų jaunesniu vyru? Ką nusprendė ekstremaliausius sezono pasimatymus turėjęs jaunikis? Visi atsakymai jau šį pirmadienį, 17.40 LNK pažinčių laidoje „Būk mano meile!“.


 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai