Nuotaikingas filmukas įrodo: mados tendencijos gimė Rytų Europoje

Mados tendencijos – iš Rytų Europos / „Youtube.com/Fashion Bloc“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-07 17:29
Internautų dėmesio sulaukė linksmas filmukas, šmaikščiais vaizdais įrodinėjantis, jog karščiausios mados tendencijos, kurias ką tik matėme ant podiumo, iš tiesų jau senokai gimė Rytų Europoje.


Kelių minučių trukmės video darbas sugretina karštas mados tendencijas ir linksmus, daugeliui lietuvių puikiai atpažįstamus vaizdus ar asmenis.

Pavyzdžiui, ekscentriškoji mados pasaulio persona italė Anna Piaggi sugretinama su Vilniaus gatvių heroje, vadinama Rožyte. Galima suprasti, kad šios moterys panašios savo pomėgiu gausiai dažytis ir itin puošniai rengtis. 

Didžiausių stileivų pastaraisiais metais pripažįstamas basučių ir kojinių derinys jau seniai buvo atrastas vieno žinomo Lietuvos politiko. 

Žiūrovui taip pat pademonstruojama, kad ant podiumo pasirodžiusias sukneles apvaliomis apykaklaitėmis įkvėpė daugelio dar prisimenamos mergaitiškos mokyklinės uniformos baltomis apykaklaitėmis. O, pavyzdžiui, iki tol, kol Lana Del Rey išpopuliarino savo taip mėgstamus plaukų aksesuarus iš žiedų, lietuvaitės jau seniai puošėsi gėlių vainikais...  

Patys pasižiūrėkite ir įvertinkite šią ne visai rimtą, bet karštą mados tendencijų „analizę“.

Elaima.lt

Temos:

Mada filmukas Mada

Naujausi straipsniai