Nuomonė ant Vilniaus pastatų sienų: „Uždarykit Jasaitį – Oksana teisi!“

Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-25 20:41
Vieši nesutarimai tarp žymios poros Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio visuomenėje vis dar aptarinėjami. Po to, kai buvo pranešta, jog žinomas krepšininkas galimai smurtavo artimoje aplinkoje, netyla įvairios nuomonės. Susikaldę į dvi stovyklas vieni palaiko Oksaną, o kiti skuba išteisinti Simą. Portalo Žmonės.lt skaitytojas pasidalijo nuotrauka, daryta Vilniuje, Užupio teritorijoje. Užrašas teisė žymų krepšininką.

„Uždarykit Jasaitį – Oksana teisi!“ – toks užrašas užfiksuotas šalia Vilniaus „Užupio meno inkubatoriaus“. Piešiniais ant sienų garsėjanti vieta, pamėgta „graffiti“ piešiančių vilniečių, tapo puikia „drobe“ kažkam išreikšti savo nuomonę.

Vitalijaus Oliochno nuotr.
Vitalijaus Oliochno nuotr.

Žmonės.lt skaitytojas, pasidalijęs nuotrauka, prie jos paliko ironišką užrašą: „Visuomenės pozicija tokia“.

Primename, kad Oksana vėliau prisipažino iš Simo patyrusi ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą. Jų tarpusavio nesutarimai į viešumą iškilo sausio mėnesį, kuomet žymi moteris savo vyrui iškvietė policiją.

Nepatvirtintais duomenimis, krepšininkas galėjo savo žmoną Oksaną Pikul-Jasaitienę išvadinti necenzūriniais žodžiais, skaudžiai griebti jai už rankos. Policijos komisariate Simui Jasaičiui sausio 21 d. buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai