Nuogai atviras Agnės Jagelavičiūtės interviu: „Gyvenime padariau viską, ko sakiau nedarysianti“

20-metį švenčiančio žurnalo „Žmonės“ viršelyje – Agnė Jagelavičiūtė / Tomo Kaunecko nuotr., montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-18 12:00
Stilistė, kostiumų dizainerė, madų žurnalo redaktorė, knygų autorė, viena įtakingiausių šalies nuomonės formuotojų, išleidusi savo kosmetikos ir baldų liniją ir... nepavejama žurnalo „Žmonės“ rekordininkė – Agnė Jagelavičiūtė per visus 20 žurnalo gyvavimo metų net 19 kartų puošė jo viršelį.

Per visus tuos metus Agnės gyvenimas krypo į kairę ir dešinę, kartais net pakildavo virš jūros lygio. Visi smalsavo, stebėjo tuos vingius pro rakto skylutę, o dabar socialiniuose tinkluose nepraleidžia nė vieno jos įrašo. „Gyvenimo esmė nėra nesibaigianti sėkmė, todėl džiaugiuosi, kad šalia niekada nebuvo žmogaus, galinčio mane sustabdyti nuo klaidų. Tyliai ramiai vaikščioti vienoda šukuosena ir valgyti kotletus iš tos pačios lėkštės – ne man. Prisidirbu, pasidarau išvadas ir einu pirmyn!“ – sako 40-metė A.Jagelavičiūtė.

Buvau jauna, isteriška – isteriška ir likau, tik jau nebejauna – ir gyvenime padariau viską, ko kadaise sakiau nedarysianti.

Per tuos dvidešimt metų, tikina moteris, laikas nepakeitė tik jos charakterio, principų ir manierų, užtat daugelį nuostatų įvairiais klausimais visiškai pakeitė. „Buvau jauna, isteriška – isteriška ir likau, tik jau nebejauna – ir gyvenime padariau viską, ko kadaise sakiau nedarysianti.“

Ji neslepia, kad ilgainiui pakeitė požiūrį į dalykus, už kuriuos anksčiau žmones teisė, ir nustojo dalyti patarimus, jei jų neprašo. „Vis dar išgirstu: „Pati anksčiau varei ant žmonių, o dabar kiek kalbi apie kritiką ir tyčiojimąsi iš kitų ir savęs!“ Taip, variau – savo gyvenimo realybės išsiginti neketinu.“

Agnė Jagelavičiūtė / Tomo Kaunecko nuotrauka ir montažas
Agnė Jagelavičiūtė / Tomo Kaunecko nuotrauka ir montažas

Agnė žino, kad jos trūkumu laikoma tai, jog ji niekada nepasiduoda. „Esu labai kūrybinga, todėl suklupusi po išgyvenimų pakylu ir viską pradedu iš naujo.“

Ar pati save dar kuo nors nustebina? „Ne visada gerais dalykais, bet kai atsikėlusi penktą ryto sėkmingai įvykdau dienos darbus ir po jų kokybiškai praleidžiu laiką su sūnumi, tada save iš tiesų nustebinu, nes suprantu, kad žmogaus galimybės – beribės.“

„Tačiau ne viskas, ką per kelias valandas aptarėme Agnės namų virtuvėje, nugulė į žurnalo straipsnį. Ji visuomet rinkosi temas, kuriomis verčiau viešai nekalbės, nei skaitytojams meluos, kad viskas gerai, – sako Agnę kalbinusi „Žmonių“ žurnalistė Beatričė Jurevičiūtė. – Ir tik todėl, kad tai liečia kitus jos gyvenime buvusius ir dar esamus asmenis, – apnuoginti savo pačios sielos Agnė niekada nesigėdijo“.

Beje, kaip ir kūno, todėl ji drąsiai sutiko pakartoti 2006-ųjų rugsėjį vykusią „Žmonių“ viršelio fotosesiją ir į save pažvelgti iš retrospektyvos.

„Juokiausi pilna burna, išvydusi šiame viršelyje nugulusias nuotraukas, kuriose man – dvidešimt penkeri ir keturiasdešimt“, – šypsosi pokalbiui baigiantis.

Žurnalas „Žmonės“ visą lapkritį mini savo 20-ąjį gimtadienį, o jo viršelius puošia per šį laikmetį populiarumo nepraradusios asmenybės.

Žurnalas „Žmonės" Nr. 47

20 metų jubiliejų švenčiančiame žurnale „Žmonės" - išskirtinis interviu su Marijumi Mikutavičiumi, pažintis su jaunąja verslininke Laura Kornelija Inamedinova, praeities garsenybių likimo vingiai, fotografės Gretos Skaraitienės karantininis meno projektas, aktoriaus Dominyko Vaitiekūno įspūdžiai iš Islandijos ir kiti įtraukiantys pasakojimai.

Naujausi straipsniai