Nuoga striptizą prieš kamerą šokusi Tori Vikk pašalinta iš realybės šou „2 barai“

Tori Vikk / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-05 18:16
Nors realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ eteryje rodomas tik antra savaitė, viena jo dalyvių – 21-erių fotomodelis Tori Vikk – jau spėjo įsivelti į kelis rimtus skandalus. O antradienį realybės šou prodiuseriai pranešė, kad Tori Vikk daugiau šiame projekte nebepasirodys.

Po „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ projekto premjeros internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame Tori Vikk iš lėto nusirenginėja, o galiausiai visiškai apsinuoginusi šoka striptizą. Nors į erotinį skandalą įsivėlusi mergina ne kartą anksčiau minėjo, kad jos praeityje buvo daug dalykų, kuriuos norėtų pamiršti, tačiau dabar ji tikino einanti teisingu gyvenimo keliu, už kurį dėkinga savo šeimai ir mylimajam.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skandalinga realybės šou „2 barai“ dalyvės Tori Vikk praeitis: pornosvetainėje nuoga šoka striptizą

Panašu, kad Tori Vikk savo pažado nepaiso ir toliau veliasi į skandalus. Ji šiurkščiai pažeidė realybės šou taisykles, todėl projekto kūrėjams teko ją pašalinti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Projekto prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius atskleidė dėl kokių priežasčių buvo nuspręstą skandalingąją Tori Vikk pašalinti iš projekto be galimybės sugrįžti.

„Ji pasišalino iš savo darbo vietos, o pagal dalyvių sutartį ir sąlygas dalyviai išėję iš filmavimo aikštelės turi palikti projektą. Visą laiką mes jutome didžiulį žiniasklaidos ir kitų kanalų spaudimą, nes visą laiką buvo klausinėjama apie jos skandalingą erotinę praeitį.

Mes patys to niekur neskelbėme, nes laikėmės tos nuomonės, kad ne mūsų reikalas ką iki ji veikė iki šio šou. Todėl norėjome kuo ilgiau ją išsaugoti šiame projekte, nes ji tikrai išskirtinė mergina, bet dabar ji peržengė visas ribas“, – kalbėjo prodiuserė L.Paukštė.

Šiandien mergina viską metė, parodė vidurinį pirštą dalyviams ir kameroms ir išėjo iš darbo vietos. Buvome priversti ją išmesti iš šio projekto.

Projekto prodiuseris D.Kubilius atskleidė ir tai, kad Tori Vikk tarp dalyvių jautėsi išskirtinė ir jau ne kartą bandė sulaužyti griežtas projekto taisykles.

„Reikėtų pabrėžti, kad Tori Vikk yra šalinama iš realybės šou. Ji metė savo darbo vietą, atvažiavo pas mus į ofisą. Vyko ilgas pokalbis ir mes nusprendėme ją pašalinti. Ji jau ne kartą pažeidė realybės šou taisykles ir sutartį ir visa laiką reikalavo išskirtinių sąlygų: išjungdavo mikrofoną, į filmavimo vietą ateidavo jos draugas, nors to daryti negalima. Dalyviai su giminėmis gali susitikti tik baruose. Šiandien mergina viską metė, parodė vidurinį pirštą dalyviams ir kameroms ir išėjo iš darbo vietos. Todėl mes buvome priversti ją išmesti iš šio projekto“, – sakė D.Kubilius.

Žmonės.lt
Temos:
nuoga Aktualu

Naujausi straipsniai