Nuoga pirmoji ponia? Į dienos šviesą lenda Donaldo Trumpo žmonos Melanios erotinės nuotraukos

Melania Trump ant žurnalo GQ viršelio (2000 m.) / GQ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-01 16:43
Renkant bet kurios šalies prezidentą didelis dėmesys tenka ir jo žmonai – visiems įdomu ir svarbu, kokia moteris vadinsis pirmąja šalies ponia ir lygiai taip pat kaip ir jos vyras reprezentuos šalį.

Dėl JAV prezidento posto besivaržantis nekilnojamojo turto magnatas Donaldas Trumpas (70 m.) pergalės atveju į Baltuosius rūmus atsikraustytų kartu su iš Slovėnijos kilusia žmona, buvusiu modeliu Melania Trump (46 m.).

Šios moters kaip pirmosios JAV ponios kandidatūra nuolat kelia abejonių, ypač turint omeny, kokią aukštą kartelę yra iškėlusi ne tik JAV, bet ir viso pasaulio mylima Michelle Obama, kuri yra išsilavinusi, iškalbinga, charizmatiška, itin aktyviai užsiima visuomenine veikla ir pasižymiu puikiu skoniu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skandalas: Donaldo Trumpo žmona Melania nuplagijavo Michelle Obamos kalbą?

Skeptikai nepaliauja kapstytis po Melanios Trump praeitį ieškodami priekabių, o daugiausia jų sulaukia jos kaip modelio praeitis. Pastarosiomis dienomis į dienos šviesą ištraukiama aibė senų jos nuotraukų (jas pamatyti galite ČIA ir ČIA), kurioms ji pozavo apsinuoginusi arba nuoga, ir retoriškai klausiama, ar tikrai tokia turėtų būti pirmoji ponia? Nuotrauką, kurioje Melania pozuoja su kita apsinuoginusia mergina, „New York Post“ kandžiai pakomentavo „čia tautos galimai būsima pirmoji ponia, o jos dešinėje – antroji ponia“.

Tiesa, pati Melania Trump save jau dabar laiko prezidentiene – „Instagram“ ji save pristato kaip „Pirmoji ponia Melania Trump“.

Žmonės.lt primena, kad Donaldas Trumpas su slovėnų modeliu Melania Knauss susipažino 1998-aisiais per Niujorko mados savaitę. 2005-aisiais Melania tapo trečiąja milijardieriaus žmona, pora kartu susilaukė sūnaus Barrono (10 m.).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai