Nuoga geriausiai besijaučianti Emily Ratajkowski vėl nustebino – šįkart kitokiu įvaizdžiu

Emily Ratajkowski / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-15 22:01
Kam niekada nereikia sukti galvos dėl aprangos kodo – tai amerikiečių modeliui ir aktorei Emily RATAJKOWSKI (26), ne kartą pareiškusiai, kad geriausiai jaučiasi nuoga.

Iš to būtų galima pasišaipyti, jeigu ne neįtikėtinas skaičius sekėjų socialinėje paskyroje, iš to uždirbami pinigai ir geras gyvenimo supratimas, atsineštas iš tėvų šeimos.

Gražuolė vasario 23 d. apsirengė „Zara“ garstyčių spalvos kelnių kostiumą ir nuėjo į Niujorko rotušę tuoktis. Paskui modelis ir aktorė pranešė staigmeną šešiolikai milijonų savo „Instagram“ sekėjų ir parodė vestuvių nuotraukas. Nors pačių vestuvių kaip ir nebuvo – tiesiog Emily ir jos išrinktasis aktorius ir prodiuseris Sebastianas Bearas-McClardas (31) su dviem liudytojais Niujorko rotušėje įregistravo santuoką.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šokas būtų buvęs mažesnis (publika net spėliojo, kad pora tuokėsi dėl pralaimėtų lažybų), jei ji būtų ištekėjusi už muzikanto ir prodiuserio Jeffo Magido, su kuriuo susitikinėjo ketverius metus. Tačiau sausio pradžioje paaiškėjo, kad Emily išsikraustė iš Jeffo namų Los Andžele ir netrukus ištekėjo.

Emily niekada nebuvo linkusi pasakotis apie asmeninį gyvenimą – nuogas meniškai nufotografuotas kūnas ir žinutės sekėjams – viena, o atverti širdį – kur kas intymiau.

Tyla iš jos pusės pastaruoju metu – ir dėl naujausių gandų dėl vyro neištikimybės: Sebastianas Bearas-McClardas pastebėtas įtartinai besielgiantis su modeliu Suki Waterhouse. Emily pažįstamas išdavęs, kad ji tiesiog persiuto tai sužinojusi.

Kai moterims ant širdies neramu – jos keičia įvaizdį. Gerbėjai spėja, kad būtent dėl to priežasties Emily pasidalijo nuotrauka, kurioje ji – be ilgų plaukų, o su pašiaušta trumpų plaukų šukuosena. Tačiau – tai tik perukas.

Emily yra anglų filologijos profesorės, rašytojos ir dailininko dukra, ir daro tai, kas jai puikiai sekasi: pozuoja viršeliams, reklamai, dalyvauja fotosesijose, pasirodo muzikiniuose klipuose. Šie jai patinka labiausiai – nors klausimų apie ją išgarsinusį Robino Thicke’o vaizdo klipą „Blurred Lines“ ir nemėgsta. Ne dėl to, kad jo gėdytųsi (egzistuoja dvi klipo versijos – vienoje merginos vilki kūno spalvos triko, kitoje yra beveik visiškai nuogos – tik su kūno spalvos kelnaitėmis).

„Ten pati sau atrodau nuobodi. Kai kas nors klausia apie „Blurred Lines“, belieka atsidusti: „Ką? Jūs vėl norite kalbėtis apie penkerių metų senumo vaizdo klipą?!“

Formuluoti jai visada neblogai sekėsi – ačiū mamai profesorei, feministei ir intelektualei, ir turbūt laikui, praleistam Kalifornijos universiteto Meno ir architektūros mokykloje, nors ją ir metė po vieno kurso. Priežastis – norėjo atsidėti modelio karjerai.

Bet polinkis samprotauti niekur nedingo. Sakykim, interviu arabiškajam „Harper’s Bazaar“ (jam pozavo apsirengusi) Emily aiškino, kad seksualumas neprieštarauja feminizmo sampratai: „Su moterų lygių teisių idėja kur kas labiau kertasi noras nurodinėti, kaip mes turime rengtis ir kaip elgtis.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Turi ji ir nuomonę apie seksualinį priekabiavimą – šiaip ar taip, šou industrijoje yra nuo vaikystės, filmavosi Davido Fincherio juostoje „Dingusi“, dar keliuose filmuose. Emily tiesiai sako, kad šitaip buvę visada, tiesiog dabar iškilę į paviršių. Ir, kas įdomiausia, daugelis jos draugų vyrų buvo sukrėsti, išgirdę Weinsteino istoriją, o štai moterys visai nenustebo...

Ir jei modelis ko nekenčia, tai šventeiviškumo.

„Nuogybė negali įžeisti. Jei kas nors susierzina pamatęs moters krūtinę, tai reiškia, kad mūsų kultūrai kažkas negerai, mes mąstome ne apie grožį ir moteriškumą, o apie vulgarybes.“

Ji buvo viena iš šou pasaulio atstovių, kurios užstojo Melanią Trump, kai toji buvo užsipulta dėl nuogų fotografijų (anot Ratajkowski, niekam neturėtų rūpėti kitos moters „seksualinė biografija“ ar nuogi atvaizdai).

Kartą ji gražiai parodė vietą britų žurnalistui Piersui Morganui – šis, pamatęs fotosesiją, kuriai Emily pozavo nuoga ant žirgo, pasiūlė nupirkti drabužių. Ratajkowski atsikirto nedelsdama: drabužių jai reikia kur kas mažiau nei Morganui – dėmesio. Regis, milijonai Emily gerbėjų gali būti ramūs: ši savo tvirtą nuomonę turinti gražuolė – ne iš tų, kuriai sutuoktinis gali ką nors uždrausti.

Net ir kritikai turėtų pripažinti – Emily kūnas išties Dievo duotas pozuoti ir jai tai patinka.

„Tėvai nuo aštuonerių vesdavosi mane į nudistų pliažus“, – sako ji.

Naujausi straipsniai